Santarém- orasul de pe malul raului Tejo - orasul meu adoptiv

Postat de cristeena20 in Bucataras hai hui pe 25 Iul 2012 | 3014 vizualizari

Comentarii (10)

25.07.2012, 13:25

Multumesc mult pentru articol .E reusit .Cand ai timp , vezi ca poti sa postezi si poze mai multe cu ce are mai interesant orasul tau adoptiv .Exista o rubrica sus pe pagina fiecaruia :galerii foto .Poti sa postezi poze cu cei dragi , cu tine , pentru a te face cunoscuta bucataraselor .

25.07.2012, 13:38

ok...am prins drag de acest site...cred ca e primul pe care activez. Mai urmaresc culinar...sau reteteculinare...dar aici am gasit o comunitate simpatica..fara discutii, certuri, rautati...aici fiecar eincape cum se zice. Ma bucur sa va cunosc si sper s aionvat multe de aici...

O s apostez cu siguranta poze...si mie imi palce sa "vizitez"chiar si virtual locurile vaxzute in pozele voastre....

25.07.2012, 13:45

Nu suntem perfecti , suntem tot romanii pe care i-ai lasat cand ai plecat , indiferent de nationalitate , avem si noi petele noastre pe creieras , dar ni le stergem reciproc .

25.07.2012, 13:52

eu nu le-am descoperit..deci alsa-ma sa cred ca este totul ok. Adevarul e ca aici +printre straini e greu..ma sitm singura..mi-e dor sa vb romaneste..sa scriu romaneste...sa citesc...Sa zicem ca asta e oaza mea de evadare ina cest moment (noroc ca am timp ..sunt in vacanta!!)

25.07.2012, 13:58

venim cu drag la tine.ai unde sa ne cazezi pe toti?

25.07.2012, 14:05

daaa...facem loc

25.07.2012, 14:33

26.07.2012, 02:12

hai, salut! bine ai venit in rindul bucatarasilor! Te asteptam oricind sa adaugi un zimbet si o vorba frumoasa

26.07.2012, 03:57

Buna, am fost aici in toamna lui 2009, la Festivalul National al Gastronomiei Portugheze . Foarte fain.

26.07.2012, 15:06

Buna bucataras...multuemsc!!

Cristi, ti-a palcut aici?? da rmancarea??