Traditii in Grecia - Rodia

Postat de doralinda72 in Bucataras hai hui pe 2 Ian 2013 | 2550 vizualizari

Comentarii (14)

Ina

Ina
02.01.2013, 19:13

eu am papat rodie in prima zi din an de greatza, ca nu stiam d obiceiul asta )

02.01.2013, 19:13

Mulţumim frumos Dora pentru articol E bine de ştiut, e bine de reţinut. Mintea trebuie lucrată cu informaţii frumoase şi de cultură generală

02.01.2013, 19:14

Ina si ti-a trecut greata?! Eu am nevoie de coca cola ca sa nu vomit!! Nici eu nu mai pot de atata mancare!

02.01.2013, 19:20

Interesant!

02.01.2013, 19:29

Fain articolul,imi place rodia numai ca oricum te straduiesti pateaza peretele!

02.01.2013, 19:35

Nu delia, in toti acesti ani, nu am patat niciodata peretele daca impachetezi bine!

02.01.2013, 19:36

Padre, va impartaseac din traditiile care le cunosc eu de cativa ani, ptr ca pe cele romanesti le cunoasteti mai bine decat mine!

02.01.2013, 19:52

Bine de stiut!

Ina

Ina
02.01.2013, 20:08

Cu rodia lucrezi sub apa, cand o desfaci si nu patezi nimic

02.01.2013, 21:08

Ina

02.01.2013, 21:10

O sa postez un video cum e curata rodia! Foarte simplu si deloc nu lasa mizerie! Nici eu nu am stiut pana ieri cand am vazut la o emisiune!

02.01.2013, 21:10

Panacris