Barcelona-La Boqueria

Postat de medioto59 in Bucataras hai hui pe 28 Iun 2011 | 3098 vizualizari

Comentarii (38)

Ina

Ina
29.06.2011, 22:15

super poze, dar tot ultima-i cea mai cea
Felicitari !

01.07.2011, 00:47

Si eu spun : Ce nebunie !!!
Acolo e de mine !!!
Te invidiez !!!
Vreau si eu la Barcelona !!!!

Lau

Lau
02.07.2011, 23:12

am fost si eu si este superb

03.07.2011, 07:52

O explozie de culori, care de care mai incantatoare iar fructele si legumele, o nebunie! Ce pot sa spun, piata parca este un vis. Frumoasa excursie, frumoase poze si dupa stralucirea din ochii tai, se pare ca te-ai bucurat de zilele petrecute la Barcelona. Felicitari!!!

04.07.2011, 11:15

o frumusete... undeva in spate, central este o "insula" (bar boqueria) unde se gateste divin! am mancat un platou mix de scoici ...o nebunie.... iata si un site unde puteti vedea ce contine piata: http://www.boqueria.info/mercat-mapa.php

21.07.2011, 15:59

Rocsi pe langa faptul ca sunt frumoase mai sunt si prezentate frumos ceea ce este de apreciat...................

21.07.2011, 15:59

Inuco.................

21.07.2011, 16:07

Mihaela , daca ar fi dupa mine eu toata ziua asi fi calatoare

21.07.2011, 16:08

Sufletista ti-a placut Barcelona?.....................

21.07.2011, 16:09

Carmen, cand am intrat in piata nu stiam la ce sa ma uit mai repede , vroiam sa cuprin cat mai mult cu privirea...............tare frumos.......................

21.07.2011, 16:16

Hannah, multan pentru link.
Daaaaaaaaaaaaa, toti mananca aici fructe de mare mai putin eu

26.05.2012, 07:30

Cata culoare si de ce nu exotism in aceste imagini
Medi pune link si aici .

18.09.2013, 09:59

Uite aici mi-am gasit ,, radacinile '' dorintei de a vedea Barcelona ! Multumesc Medi