Cat de des dam cu aspiratorul?

Postat de Bucataras in Bucataras eFeminin pe 16 Oct 2011 | 2826 vizualizari

Comentarii (86)

17.10.2011, 21:41

Gaby,ma abtin ca ma ia Medi la bataie

17.10.2011, 21:42

e geloasa, asa-i?

17.10.2011, 21:44

Bataie intre fete...yeeeeee....

17.10.2011, 21:50

Pai m-a amenintat sa-mi vad de treaba
nu stiu de ce io stiam ca Sefu'i insurat cu Irina
da si el vad ca sta pitit,nu zice nimicutza

17.10.2011, 21:51

Miha bataie intre Doamne

17.10.2011, 22:14

Eeee...daca-i intre Doamne... e si mai palpitant!

22.10.2011, 12:41

Eu acum vad, articolul asta e scris de mine, pe A1.ro, acum mai multe luni, mi-am recunoscut scrierea si am verificat . Apoi a fost preluat si de Euforia.
Eu dau cu aspiratorul cam o data pe saptamana, desi ar tb mai des, din pacate.

22.10.2011, 13:05

"stiti vreun aspirator care aspira singur pana navighez eu pe net in cautare de subiecte interesante?" cand il primesti pe Aladin (ala cu presu') asta poate sa-ti fie prima dorinta

22.10.2011, 13:07

"Eu acum vad, articolul asta e scris de mine, pe A1.ro, acum mai multe luni, mi-am recunoscut scrierea si am verificat . Apoi a fost preluat si de Euforia.
Eu dau cu aspiratorul cam o data pe saptamana, desi ar tb mai des, din pacate." Una scrii si alta faci

22.10.2011, 13:12

)) asa e. acuma insa, tre sa stii ca acolo era scris la modul rational si chiar eficient, asta nu inseamna ca eu aspir la fel de eficient .

LUK

LUK
26.10.2011, 13:19

la mine aspira sotul cam de 2 ori pe saptamana..inclusiv tastatura calculatorului ..cand e mai ocupat aspir eu dar deh..eu ma plang de dureri de spate deci..e cam neindicat