Ce-am mai testat si mi-a placut ...

Postat de Bucataras in Bucataras in oras pe 20 Oct 2014 | 22860 vizualizari

Comentarii (14)

20.10.2014, 00:51

Normal , si destept , si frumos :

20.10.2014, 00:57

20.10.2014, 08:11

20.10.2014, 08:13

20.10.2014, 08:40

Asa se incepe dieta de luni?? Sunt bune tigaile!!

20.10.2014, 09:13

20.10.2014, 10:16

20.10.2014, 11:39

pare excelent!! nu am mai folosit acest material dar te cred pe cuvant multumim de idei!

20.10.2014, 12:13

Grilul l-am primit si eu din camara! Multumesc! Inca nu l-am testat, in curand ii vine randul

20.10.2014, 21:11

30.11.2014, 22:23

Am testat si eu grill-ul cu mici, carne, legume cu tot ce se putea a trecut testul cu brioooo! E foarte bun!! Multumesc

VI

VI
11.04.2015, 20:11

20.04.2016, 23:03

din setul de 3 tigai le-am testat pe cea mica si cea mijlocie facand ochiuri -nu am pus ulei ca asa e lauda -se poate gati fara ulei -eu va spun ca nu-i asa -in ambele tigai mi s-au lipit ouale pe care le-am desprins cu o lingura de lemn facandu-le bucatele ;am fiert lapte ca in reclama -a trebuit sa stea cateva ore la inmuiat ca sa se desprinda de pe tigaie -deci daca nu aruncam ambalajul le returnam ,asa am luat papara cu aceste tigai -cele mai proaste din toate cate am cumparat

22.03.2017, 16:55

Cred ca nu s-ar supara nimeni daca un raft s-ar aloca in noua camara si acestor produse Eu chiar mi le doresc!