Cel mai activ bucataras revine. De data aceasta cu 5 premii pe saptamina!

Postat de Bucataras in Concurs pe 3 Iul 2011 | 3420 vizualizari

Comentarii (20)

03.07.2011, 23:03

Sa aveti spor!

04.07.2011, 09:14

Spor la gatit fetelor si noua ...

04.07.2011, 09:20

sa aveti spor si inspiratie eu nu prea am timp

Lau

Lau
04.07.2011, 09:53

spor la gatit si inspiratie

04.07.2011, 21:17

Stati asa, ca eu am terminat sesiunea! exact la timp sa ma bag la gatit serios

05.07.2011, 05:53

Ai mare dreptate bucătăraş, aici este oaza mea de linişte şi bună dispoziţie, aici dimineaţa înainte de a pleca la srviciu imi beau cafeaua şi tot aici mă întorc atunci când inspiraţia mă părăseşte iar eu mă întrb... ce să mai gătesc astăzi?.. Urez mult succes bucătăraşilor participanţi.

12.07.2011, 23:32

felicitari castigatoarelor...sa-mi spuneti cand plecati la mare,poate asa o sa am si eu putin spor

14.07.2011, 22:14

"sa-mi spuneti cand plecati la mare,poate asa o sa am si eu putin spor" Si eu raman si-ti dau like.

14.07.2011, 22:22

Iote ca's pe podium mai in coada da' ce conteaza nu-i rau deloc
mai un zambet,mai un kilogram pe solduri,uite-asa ne facem Mari

14.07.2011, 22:23

19.07.2011, 20:33

mai un kilogram pe solduri cate indura omul pentru un loc pe podium!!!!

27.07.2011, 18:25

Ionela nu-i vorba de indurat....ca am ajuns acolo cu zambetul pe buze

24.08.2011, 08:50

deci primim si premiile,ori m-am ingrasat degeaba

30.08.2011, 20:33

Felicitari fetelor!

09.09.2011, 17:56

Multumesc frumos pentru premiu, am primit si cartea! Sunt foarte incantata!

10.09.2011, 15:39

multumesc din suflet am primit si eu cartea,dar spre rusinea mea nici nu am stiut de concurs,chiar ma gandeam cu ce ocazie am primit cartea.Multumesc din suflet

10.09.2011, 16:21

Sefu...esti un mare domn!!! M-ai dat pe spate....!
Multam tare fain ...cat de repede trebuie sa studiez retetele sa vad ce bunatate fac de acolo...
Te tzuc

10.09.2011, 16:26


M-am regasit si eu in lista ...
THE BOSS - THE BEST !!!!
Abia astept premiul

10.09.2011, 16:35

FELICITARI CELOR PREMIATI !

10.09.2011, 20:27

am primit cele doua carti..multumesc!!