Doi ani de Bucataras...doi ani in scoala de gatit...

Postat de caroline in Bucatarasii pe 10 Noi 2013 | 2135 vizualizari

Comentarii (41)

10.11.2013, 21:40

Multi inainte fata draga!Ce cuvinte frumoase

10.11.2013, 21:57

Caro draga,ma bucur foarte mult ca esti alaturi de noi si inca mai sper ca te voi intalni si pe tine in tr-o zi.
Ai mare dreptate,Bucatarasul e si o scoala,o scoala unde mergem zilnic,o scoala unde invatam unii de la altii fara a fi invidiosi,o scoala unde putem impartasi colegilor o bucurie,o dilema ori un necaz.
E bine sa gasesti un loc unde sa te simti confortabil,unde ceea ce faci sa fie incurajat si apreciat,ori sa fii invatat ce sa imbunatatesti.
Cu totii vrem sa fim mai buni,dar vrem sa fim mai buni impreuna,ca o mare familie

10.11.2013, 22:14

Lavinia

10.11.2013, 22:16

Dia...te pricepi sa scrii asa frumos... ... Si sa stii ca asta ma bucura cel mai mult:ca am invatat sa apreciez munca fiecaruia si modul fiecaruia de a-si prezenta munca !!! ... Si eu sper din tot sufletul ca la intilnirea de anul viitor voi fi si eu prezenta

10.11.2013, 22:20

E firesc sa fie asa,nu poti sa fii apreciat ori respectat,daca nu faci la fel.
Aici toti am inteles ca rautatile gratuite nu-si au locul ori rostul.

10.11.2013, 22:21

Si tu ai scris foarte frumos Andreea! ...Esti o draguta ...Pot sa te intreb draga mea...de ce m-ai sters din lista de prieteni de pe FB? Nu mi s-a mai intamplat pana acum cu nici un prieten de pe Bucataras.ro Ti-am gresit cu ceva? Daca da...cer scuze, public

10.11.2013, 22:23

10.11.2013, 22:24

La si mai multi ani alaturi de noi

Ina

Ina
10.11.2013, 22:27


10.11.2013, 23:19

11.11.2013, 01:09

La multi ani !!

11.11.2013, 08:47

multi ani minunati inainte

11.11.2013, 09:27

La multi ani Andreea frumos scris ! Si cam tot ce ai povestit aici....este valabil si pentru mine, asa am inceput si eu, asa am crescut si eu

Esti mai mare cu cateva zile fata de mine implinesc doi anisori pe 21

11.11.2013, 10:24

12.11.2013, 23:49

superb scris ! felicitari !

18.11.2013, 00:02

Multumesc Sylvia