Inca un blog de top in Catalog: In bucatarie la Sidy!

Postat de Bucataras in Bucatarasii pe 10 Mai 2010 | 4086 vizualizari

Comentarii (12)

11.05.2010, 07:25

La cat mai multe!

11.05.2010, 08:06

la cat mai multe, dar gaby ale noastre nu sunt frumoase? hai sa facem protest

11.05.2010, 08:18

dandanutzo,nu zice nimeni ca nu-s frumoase,insa, ca peste tot exista clasamente si lucruri care merita-n top.e vorba de experienta,talent,arta fotografica,lucruri care se realizeaza-n timp.munceste fata,munceste))

11.05.2010, 08:28

muncesc fata, muncesc nu vezi?!am glumit, normal ca asa este, bravo lor, felicitari si la cat mai multe reusite!!!nu ai vazut ca pe teo o da si la tv, gateste intr-o emisiune si a dat-o si la stiri, ce mai vr?!pana ajungemm no la stiri imbatranim

14.05.2010, 12:38

multa bafta sa ajungi la 2000

14.05.2010, 14:08

unde apare Teo? ca vreau si eu s-o vad!si pe Laura Adamache mi-ar placea s-o vad si s-o ascult, e de nota 10 dupa mine e in topul topurilor cel putin la fotografie are 10 +.Insa ca persoana cu lipici si carisma o vad si pe miha noastra intr-o emisiune !madi deja primeste interviuri acasa, cesa mai aici numai vedete!

16.05.2010, 00:11

Felis e prietena mea si ma bucur ca a intrat in catalog. Felicitari Bucataras, pentru implicarea in blogosfera.

16.05.2010, 00:14

Mariana, multumesc! O iau ca pe un mare compliment, dar...nu-i de mine sa fiu vedeta.

29.05.2010, 11:23

Frumos in bucatarie la Sidy.Draga Sidy,iti doresc sa depasesti 1000 de retete cel putin.

05.06.2010, 15:12

Va multumesc frumos... Multumesc si pentru ca fac parte din blogosfera culinara... nu m-as fi gandit ca am un blog demn de bagat in seama... Chiar ma simt onorata...

15.01.2011, 17:54

"...Azi am adaugat in catalog un alt blog delicios: In bucataria la Sidy..."
Ma simt onorata draga bucataras ! Si regret enorm ca nu am citit pina azi despre aceasta.
Iti multumesc ca existi

LUK

LUK
03.03.2011, 14:51