Intalnirea bucatarasilor - august 2013 - Un vis devenit realitate

Postat de Patricia_Iordache_79 in Bucatarasii pe 20 Aug 2013 | 2067 vizualizari

Comentarii (34)

21.08.2013, 00:08

misto...

21.08.2013, 15:59

:-multumim Patricia*

21.08.2013, 16:15

ce frumos

21.08.2013, 17:08

Mihaela, ma bucur ca ti-am lasat o astfel de impresie. Esti o femeie minunata. Nu te-am uitat cu ce am discutat referitor la cazarea din Barcelona insa nu gasesc pozele ca sa-ti spun la ce hotel am stat. Sunt vreo 8-9 ani de-atunci...

21.08.2013, 17:10

Meri scump si drag...multumesc pentru melodie si sa stii ca am adaugat un PS la articol in care am menionat ca m-ai luat de codite. Asa de mult ma bucur ca te-am intalnit! Abia astept sa te revad - sper si in alte imprejurari -.

21.08.2013, 17:12

Babi, poate la intalnirile viitoare reusim sa ne cunoastem. Mi-ar face placere.

24.08.2013, 10:38

Frumos ai scris totul , Patty ... ma bucur c-ai venit pe site , dar regret ca eu nu reusesc sa vin la nicio intalnire

Ina

Ina
24.08.2013, 13:14

Abia acum am vazut si citit articolul.
Multumim pentru cuvintele frumoase si ne bucuram ca v-am cunoscut Oameni frumosi, cu caractere asemenea

Ina

Ina
24.08.2013, 13:15

Iti mai este frica de Costel? )