Interviurile Bucataras: Cristina Nicolita

Postat de Bucataras in Bucataras in oras pe 31 Ian 2019 | 1119 vizualizari

Comentarii (16)

31.01.2019, 12:20

Felicitări, Cristina, pentru omul special care ești, bun, modest și sincer! Pentru mine ești cel mai drag bucătăraș! Mă bucur foarte mult că ne-am întâlnit, că ți-am cunoscut și familia frumoasă și-ți doresc din toată inima ca tot ce visezi să ți se împlinească.

31.01.2019, 12:29

31.01.2019, 12:44

M-am bucurat sa aflu mai multe despre tine. Iti doresc mult succes in viata.

31.01.2019, 12:49

Chiar si din acest interviu se simte sensibilitatea si bunul simt pe care le ai. Om frumos si discret ma bucur ca esti alaturi de noi si mai ales ca nu dai inapoi de la intalnirile noastre.

31.01.2019, 14:34

Felicitari.Ma bucur foarte mult ca virtual facem parte din aceeasi minunata familie, a bucatarasilor.

31.01.2019, 14:48

Frumos interviu!

31.01.2019, 16:39

Eu cand ma gandesc la tine nu te pot desparti de familia ta frumoasa.Asa te vad eu : modesta , dornica de a nu fi in centrul atentiei si dedicata familiei pana la sacrificiul de sine.Mult succes si sa ai restaurantul tau cat mai repede!

05.02.2019, 12:04

05.02.2019, 20:32

Om frumos cu o familie frumoasa

06.02.2019, 08:48

06.02.2019, 09:55

Ma bucur foarte mult ca am avut ocazia sa ne cunoastem in urma cu cateva zile! Succes in tot ceea ce ti-ai propus! Te pup si te imbratisez cu drag!

Ina

Ina
06.02.2019, 18:52

Cat de frumos ai scris
Tare-mi place de voi, toti iar tu esti de-un bun simt iesit din comun
Ma bucur ca va cunosc!

07.02.2019, 13:20

Imi sunteti tare dragi! Citindu-ti interviul parca stateam de vorba. Exact tu! Sa-ti fie viata senina si sa-ti indeplinesti visul cel mare

08.02.2019, 14:14

Esti un om frumos si sincer! Ma bucur sa aflu mai multe despre tine! Te apreciez si-ti doresc bucurii si succes in viata!

10.02.2019, 21:30

SITE DIN SUA CARE TE PLATESTE SA REZOLVI SURVEYS,OFFERS SI TASKS,POTI CASTIGA BANI FRUMOSI IN TIMPUL LIBER. INSCRIE-TE AICI.
http://bit.ly/2g67ouS

27.02.2019, 15:16

Ce frumos!! Tu si familia ta reprezentati familia traditionala romaneasca, eu asa va vad. Sunteti oameni simpli, cu drag de munca si de oameni. Ma bucura de fiecare data prezenta voastra la intalnire. Sanatate si numai bine va doresc!!! Pupici!!