Interviurile Bucataras: Timea

Postat de Bucataras in Bucatarasii pe 31 Mai 2012 | 4320 vizualizari

Comentarii (59)

01.06.2012, 08:11

Si noi te iubim draga mea Ildiko si iti doresc din toata inima sa-ti realizezi visul unei cafenele cu prajituri de casa
M-am recunoscut in preferintele tale culinare( ce dor mi-e de curtos colacz al bunicii mele, de taitezeii ei cu varza!!!!!!!!), cu exceptia ca eu ador lactatele si branzeturile.
O zi buna iti doresc

Lau

Lau
01.06.2012, 08:20

succes in tot ce iti doresti

01.06.2012, 08:24

Mi-a placut sa te citesc .
Desi esti mai noutza pe site, parca te stiu de-o viata, asa frumos te-ai adaptat veseliei de aici.
Bafta in tot ce faci si sanatate multa, fata frumoasa!

01.06.2012, 09:01

Iti doresc sa ai succes in toate ! Te rog sa faci doua lucruri cand vei deschide cafeneaua .Fetele care servesc sa fie imbracate in costume inspirate dupa costumele populare unguresti (fara accente nationaliste , sovine,doar decolteul poate sa fie agresiv) si sa ai un colt de unde clientii sa se poata aproviziona cu ziare , reviste , carti .Acestea vor fi platite de tine si nu vor pleca clientii cu ele acasa decat daca au o consumatie ce merita recompensata .Barul sa nu fie un prilej de separare a ungurilor de romani ci un loc unde acestia sa se cunoasca si sa le faca placere sa stea impreuna .Orice ai face , cred ca nu trebuie sa uiti de obiceiurile locului .Ardeleanul oricand e dispus sa bea o palinca si sa o stinga cu putina slana . Servus , Ildiko !

01.06.2012, 09:23

Va multumesc tuturor pentru vorbele frumoase

01.06.2012, 09:28

Costel parca si vad fetele cu costume unguresti Nu e o idee rea mai ales ca nu prea e nimic cu specific unguresc in Sibiu . Si faza cu carti si ziare de citit da, m-am gandit si eu mai ales ca au ai mei 2 biblioteci pline de carti si ro si hu

01.06.2012, 10:43

Frumos interviu

01.06.2012, 13:54

frumosss

01.06.2012, 14:09

felicitari pt interviu!

01.06.2012, 14:50

Felicitari ptr interviu!!

01.06.2012, 15:00

multumesc frumos fetelor

01.06.2012, 16:23

frumos interviu!

04.06.2012, 09:36

Frumos interviu Iti doresc succes la tot ce-ti propui!

06.06.2012, 09:02

O fata frumoasa si deosebita esti Timea...incantata sa te cunosc mai bine, iti doresc numai bine si bun in viata! Sa fii iubita! Felicitari pentru interviu!

07.06.2012, 10:50

O fata frumoasa si prea modesta
Felicitari pentru interviu

10.06.2012, 15:38

Va multumesc fetelor pentru vorbele atat de frumoase

17.08.2012, 22:01

Ce placere mi-a facut sa-ti citesc interviul si sa te cunosc mai bine si ce-mi place ca vad atatea influente culinare dragi mie

27.08.2012, 15:28

Timea, desi am citit o data acest interviu, nu stiu ce am facut dupa
ai o sensibilitate aparte si iti doresc sa ai viata aceea buna pe care o cauti, sa ai liniste in suflet si bucurii in jurul lui si sa infloresti frumos de-a lungul vietii!
te imbratisez cu drag

28.08.2012, 09:26

Timi
Sa fii fericita, fata draga!!!
PENTRU CA MERITI!

16.09.2012, 12:46

multumesc frumos fete dragi pentru cuvinetele frumoase! Ce mult conteaza sa vezi niste straini practic ca te simt, te inteleg si vad mai departe de niste cuvinte.

08.05.2013, 16:31

O fata sensibila si talentata !

Ina

Ina
14.05.2013, 07:44

Deci eu ori am ratat interviul asta, ori am uitat ce-am citit
Toate cele bune, Timea, sa-ti implinesti dorintele!

03.09.2014, 21:14