Interviurile bucataras.ro: Diana (ladydi)

Postat de Bucataras in Bucatarasii pe 27 Iun 2017 | 2872 vizualizari

Comentarii (16)

27.06.2017, 19:05

Am remarcat prin interviurile citite pe-aci că unii oameni au nu doar lucruri bune ce-i adună, ci şi greşeli în care se aseamănă. E drept, aici, pe site, cei care se aseamănă, se adună, uneori chiar şi-n real. Că se mai arde o mâncare ori că anumiţi viermi ori gândaci nu ne ne plac e o treabă, dar când ştii că inerentele probleme ale vieţii îi fac pe oameni să-şi reconsidere priorităţile în viaţă, e deja o filosofie de trăire. Eu mă bucur că v-am cunoscut şi-n real şi că prin toată polologhia spusă de mine, indiferent de moment, ai găsit şi lucruri bune şi de folos.

27.06.2017, 19:44

Ma bucur ca te-am cunoscut! Desi nu am stat prea mult la povesti, mi-am dat seama ca sunteti extraordinari! Iar piticul e un scump!

27.06.2017, 19:55

Ma bucur ca ne-am cunoscut,sunteti o familie frumoasa,sa fiti sanatosi si sa aveti parte de multe zile cu soare

27.06.2017, 20:08

Hi,hi,hi cautam semintele, n-ai uitat sa pomenesti de ele...ce pot sa zic, ma bucur de bucuria ta si sa ne vedem sanatosi si voiosi.....

27.06.2017, 21:03

Ma bucur ca va cunosc!

27.06.2017, 22:46

28.06.2017, 06:09

Gand drag,Diana!

28.06.2017, 08:51

Diana esti atre simpatica , ma bucur ca te-am cunoscut . Sa fii sanatoasa si fericita alaturi de baietii tai

28.06.2017, 10:25

Ma bucur ca te-am cunoscut!

28.06.2017, 10:33

Sunteti niste frumosi! Ma bucur ca v-am cunoscut! Sa fiti sanatosi si fericiti!

28.06.2017, 11:21

Mi-a placut interviul tau. Ma bucur ca v-am cunoscut. O familie fericita, tanara si plini de viata. Multa sanatate si fericire in viata. Te pup!

29.06.2017, 10:41

Multumesc mult pentru gandurile si randurile frumoase!
Bucataras, repede m-ai prins ... Daca scriam si corect era bine

02.07.2017, 01:07

Esti o o femeie dulce , calda si foarte puternica . Imi dau seama cat si ce pot sa primeasca baietii tai .
Ma miram sa uiti de seminte )
In plus am invatat si un cuvant nou
Va imbratisez pe toti cu drag

02.07.2017, 07:46

Saru-mana!Sper sa ne vedem in carne si oase la Sighisoara! Mult succes in viata!

08.07.2017, 20:55

Diana, ma bucur ca te-am cunoscut om vesel, chiar daca numai virtual.
Ma bucur nespus, ca desi ai trecut prin atatea greutati, nu ti-ai pierdut optimismul si veselia.
Sa ai parte numai de bine de acum inainte si tot ce iti doresti, sa ti se indeplineasca!

04.10.2017, 12:03

pentru mine, toti 3 sunteti speciali