Nu am râie

Postat de portiadelumina in Bucataras hai hui pe 11 Ian 2013 | 1747 vizualizari

Comentarii (86)

12.01.2013, 06:17

Mulţumesc frumos Giorgia Bine ai revenit printre noi

12.01.2013, 06:22

Mulţumesc frumos Rocsi pentru sinnceritatea ta, pentru destăinuirea ta, pentru gândul bun. Handicapul (definiţie pur omenească)este o stare a trupui dobândită prin naştere, prin momente de viaţă. Este doar o lipsă, o mică problemă care nu afectează sufletul omului. Iar noi trebuie să ştim, şi tu ştii bine, că în definitiv calitatea de om e dată de suflet nu de trup.
Să ai o zi minunată Rocsi

12.01.2013, 06:24

Îţi mulţumesc şi eu Monica pentru apreciere şi gând. Deşi nu eşti în lista prietenilor mei bucătăraşi, vii la fel de des ca un prieten în pagina mea. Zi minunată să ai

12.01.2013, 10:26

Multumesc pentru atentionare!
Mi-a scapat asta ieri, dar am citit azi si daaaaaaaa, place!
padre eu te vreau aici cu noi si crede-ma ca stiu si ce om esti, fara sa te cunosc real

12.01.2013, 10:48

Mulţumesc frumos Meri Apăi stai să mă vezi, că poate-ţi schimbi părerea

13.01.2013, 21:30

Parinte iti multumesc pentru prezenta ta pe bucataras.ro.
Chiar daca nu am timp sa citesc intotdeauna articolele tale, ele imi aduc multa liniste in suflet.
PS.A mai inceput cineva sa se scarpine, sau numai eu??????

14.01.2013, 01:40

Mihaela Îţi mulţumesc frumos pentru comentariul de apreciere şi pentru gândul bun, bun şi hazliu

ela

ela
14.01.2013, 01:45

14.01.2013, 06:02

Mulţumesc frumos Ela

15.01.2013, 16:50

Nu credeam ca pot exista asemenea oameni dar pana la urma ei sunt cei ce au de pierdut.Pentru mine ati fost in 2012 cel mai minunat prieten virtual(sper sa nu va suparati ca am spus prieten)si cea mai frumoasa intamplare sa va cunosc chiar si virtual.
Sa va dea Bunul Dumnezeu sanatate Parinte si sa aiba norocul sa va cunoasca cat mai multi oameni.

15.01.2013, 17:18

Mulţumesc frumos Mina Nu, nu mă supăr, dimpotrivă, mă bucur că pot fi un prieten care încearcă să fie bun.
Să-ţi dea şi ţie Cel de sus toate cele bune şi de folos