Poveste de oameni mari

Postat de portiadelumina in Bucataras hai hui pe 14 Sep 2013 | 2308 vizualizari

Comentarii (37)

14.09.2013, 13:39

Zi bună şi liniştită să fie şi la voi, Corina!

14.09.2013, 23:48

La ceas tarziu ajung sa citesc postarea de azi parinte si imi pare bine ca,dupa ce am avut o pana de cuent pe care am remediat-o destul de greu,am mai aruncat o privire pe site si am gasit o scriere asa placuta sufletului.
Noapte buna Padre

15.09.2013, 06:15

Dia, îţi mulţumesc frumos pentru răbdarea de a citit, chiar şi la un ceas târziu al nopţii. Mă bucur că rândurile mele au adus linişte. O zi minunată să fie la tine azi!

15.09.2013, 20:16

Ma bucur ca ai scris acest articol deoarece nu stiam povestioara si uite asa am aflat lucruri noi!

15.09.2013, 20:33

O poveste tare, tare frumoasa...multumesc!

15.09.2013, 20:39

Rocsi, mă bucur că ţi-au fost de folos rândurile mele, că am reuşit să mai pun un strop de învăţătură pentru cei ce trec prin pagina mea.

15.09.2013, 20:41

Îţi mulţumesc frumos şi eu, Ruxy pentru gândul bun şi pentru apreciere!

15.09.2013, 23:53

Foarte frumos ! Intotdeauna mi-au placut aceste povestiri. Cand eram micuta, o rugam deseori pe bunica mea sa-mi povesteasca "Daniel in groapa cu lei". Regret ca timpul zboara si ne ocupam din ce in ce mai rar de lucrurile cu adevarat importante.

16.09.2013, 06:35

Ela, aceste lucruri care ne ocupă timpul sunt necesare. E drept, ne-am putea face timp (mult mai mult timp) şi pentru cele ale sufletului, e nevoie doar de un pic de voinţă, de credinţă şi răbdare.

16.09.2013, 15:28

Am ajuns să citesc și acest blog, minunat, ca deobicei

16.09.2013, 15:37

Mulţumesc frumos, Cristina! Mă bucur că timpul ţi-a îngăduit să treci şi prin rândurile scrise în blogul de faţă.

25.10.2013, 09:57

si inca un cuvant de invatatura,dar daca ai putea scrie cat mai mult eu nu ma supar ca-mi fac mult bine citirea acestor randuri