Prima zi de serviciu dupa CO

Postat de merisor67 in Bucataras hai hui pe 20 Sep 2012 | 2258 vizualizari

Comentarii (39)

20.09.2012, 15:03

Daaa, am provocat invidie pe aici

20.09.2012, 18:40

Nu sunt invidios, Marisor, si eu am 29 zile CO dar nu la iau toate ca sa pot sa misun de mai multe ori! Mare necaz cand nu ajung finantele pentru plimbari!

20.09.2012, 18:47

Offfffffff! Unii n-au timp,altii n-au finante,altii n-au cu cine si tot asa

20.09.2012, 19:05

Buni

20.09.2012, 20:04

Nu-mi imaginez cum e sa te rupi 6 saptamani de munca... Eu dupa weekend abia-mi revin!
Frumos scrii, Merisor! Te felicit!

21.09.2012, 07:10

Sa fii sanatoasa si fericita.Si sa ai timp bun pina la urmatorul concediu.

21.09.2012, 15:50

Tare mult imi place cum scrii...ai har ! Iar privirile ce-ti erau tintite in spatele tau, cred ca ti-au umplut sufletul de caldura ! O asemenea intimpinareeeee

21.09.2012, 16:11

Sidy, sunt niste caini pasnici care au devenit prietenii nostri acolo in curtea intreprinderii si efectiv am uitat de ei cand m-am dus la serviciu, pentru ca mereu le duc mancare. Si tare m-am amarat in ziua aceea ca nu am avut ce sa le dau.....

21.09.2012, 16:11

Ica, multumesc!!

21.09.2012, 22:56

Precis bucuria lor era sincera cand te-au vazut , mai mare poate ca a unor colegi

22.09.2012, 07:08

Mihaela si colegii s-au bucurat cand m-am dus , dar altfel, ca le mai preluam din sarcini.

22.09.2012, 08:36

un om cu suflet mare