Referitor la premii

Postat de Bucataras in Concurs pe 24 Iul 2014 | 2302 vizualizari

Comentarii (22)

24.07.2014, 14:52

MULTUMIM!

24.07.2014, 15:01

Multumim mult!

24.07.2014, 15:19

Multumim !
Jos palaria ,Bucataras !

24.07.2014, 15:31

24.07.2014, 15:39

Am primit acum 5 minute produsele. Sa inteleg ca le pot pastra?

Ina

Ina
24.07.2014, 16:30

alea neconforme le trimiteti la mine, ca eu nu ma plang

24.07.2014, 16:34

Da Madi

24.07.2014, 17:33

Bine ca totul s-a rezolvat cu bine!

24.07.2014, 17:41

ce m-as mai bucura si eu de unul din pacate eu nu am niciodata noroc la concursuri
bravo celor castigatori

24.07.2014, 17:55

Gata, am rezolvat comenzile si platile, prin Flanco, cred ca miine ajung premiile.

24.07.2014, 18:31

Eu nu am primit ceasul .
Concursul Delaco.

24.07.2014, 18:57

Multumim minunatei echipe!

25.07.2014, 00:08

Delia, trebuia sa ne semnalezi eroare, caci si cei de la Delaco sint parteneri de incredere ... Daca nu stim, nu putem indrepta

25.07.2014, 22:34

Si al meu blender HR 2160 Philips

25.07.2014, 22:36

Astept sa vad ce primesc . Maine ar trebui sa ajunga si la mine

26.07.2014, 14:42

Da, in ziua in care am scris textul de mai sus am platit produsele la Flanco, nu cred ca dureaza mult pina la expediaza.

02.08.2014, 00:01

Multumim frumos!!!

04.08.2014, 13:03

Inca n-am primit

........................................

25.08.2014 ,ora 5:57 PM:
in 14aug,am primit un telefon de la un domn din cadrul Flanco ,i-am confirmat ca NU AM PRIMIT storcatorul si mixerul...asa a ramas,inca nimic !

04.08.2014, 13:35

Mai vreau si eu va rog feed-back aici despre sosirea premiilor!

10.09.2014, 11:01

tot nimic

09.10.2014, 21:02

buna seara !
se mai stie ceva de mixer ? de storcator am inteles ca e la dvs si il voi primi impreuna cu mixerul,dar din ce vad ,mixerul a disparut pe traseu !

29.10.2014, 10:36

am primit azi storcatorul si ieri mixerul !
multumesc frumos !