Student in bucatarie (5): fructe de mare, salate, miel si multe poze

Postat de Cristi_Roman in Tehnici pe 28 Mai 2011 | 4527 vizualizari

Comentarii (11)

31.05.2011, 23:28

1. Felicitari pt ceea ce faci, stiu ca asta ti-ai dorit cel mai tare
2. Te invidiez pt silueta

31.05.2011, 23:34

foarte frumos....felicitari!

01.06.2011, 00:53

@Bucataras - multumesc mult. Si da, stiu ca ma invidiaza multi in perioada asta . Las' ca ai timp pana la vara cand ne vedem sa ajungi ca mine .
@deyutzky - multumesc mult.

01.06.2011, 20:20

bravo..... felicitari!

02.06.2011, 09:57

Felicitari

ony

ony
04.06.2011, 00:44

woow,super,abia astept si eu sa incep cursul de bucatar; cred ca o sa fie super, nu s-o compara cu ce e acolo dar totusi sper la ceva bun

04.06.2011, 11:42

draga "studentule".... cat traieste omul invata, asa-i?... din tot sufletul felicitarile mele , nu trebuie sa te scuzi pt. nimic... aroganta?!... nu am simtit-o nicaieri in articolele tale.. ba dimpotriva , ai simtul umorului si un mod simpatic , prietenos de a te povesti .... este munca ta, perseverenta ta, sacrificiul tau deci succesul iti apartine !! bravo de sute de ori, ma bucur enorm sa citesc articole despre talentul romanesc oriunde s-ar exprima el , acasa sau inafara.... deci , bravo studentule !!! imi place sa citesc articolele tale, continua cu ele!! si succes pe mai departe , petronela

05.06.2011, 13:54

@madi_marin: multumesc mult de tot
@postavaru: multumesc mult de tot
@ony - bafta multa!
@petronela - iti multumesc din suflet ca ai inteles asa de bine mesajul

05.12.2011, 01:41

Bucataras parca ar fi purtator de cuvant e in asentimentul meu .
Si eu te ,, invidiez'' pentru silueta
Te felicit pentru curs

05.12.2011, 02:49

multumesc mult pentru felicitari .
din mai insa si pana acum am slabit si mai mult.

Lau

Lau
05.12.2011, 08:24