Tratament Antiviciu

Postat de portiadelumina in Bucataras hai hui pe 4 Ian 2013 | 1939 vizualizari

Comentarii (36)

04.01.2013, 21:51

Bine Padre, hai ca-ti acceptam decizia dar daca in cateva zile nu revii, venim peste tine ca avem adresa

04.01.2013, 21:54

Padre, se pare ca am fost gand la gand Exact la asta ma gandeam si eu.. Si, cum eu pot sta fara tigari saptamai intregi.. tu de ce n-ai putea sta?!

04.01.2013, 21:56

Meri

04.01.2013, 21:57

Aşa Simo, dar vezi că scara este altfel. Pnteu 7 zile cât stau eu fără net, tu să stai 7 ani fără ţigări, aşa e corect

04.01.2013, 22:18

Hmm.. cine o fi facut scara asta?!
Padre

04.01.2013, 22:39

Sim0,sa mai crezi in justitia divina ))

06.01.2013, 08:59

Am observat eu lipsa sfatului/indemnului de dimineata, dar am crezut ca esti ocupat cu alte probleme Iti respect decizia . Mare dreptate ai, cand spui ca internetul e un viciu, eu ii spun dependenta Sa ne revedem cu bine!

06.01.2013, 14:08

Se simte lipsa ta Padre sa stii pentru ca esti un om bun si cu suflet mare..Si eu as vrea sa ma pot lipsi dar nu prea pot..Ma gandesc cum era cu vreo 5-6 ani in urma cand nu aveam calculator???Acum insa m-a cam prins dependenta!!

07.01.2013, 10:39

07.01.2013, 23:46

Padre ai scris ca renunti de pe data de 5 ian 2012??? eu zic ca e cazul sa te intorci ca a trecut deja un an Cum poti sa spui ca nu iti simte nimeni lipsa? Pe noi ne bucura comentariile,articolele si tot ceea ce postezi.

08.01.2013, 14:20

Padre