Ultimele pregatiri la Casa Mara pentru Week-end-ul intre prieteni, powered by Delaco!

Postat de Bucataras in Concurs pe 21 Mai 2013 | 2278 vizualizari

Comentarii (19)

21.05.2013, 23:01

Da chef,multumim chef,bine chef............am ramas setata de la "Master chef"))

21.05.2013, 23:03

Cred ca Ina s-a culcat deja

21.05.2013, 23:03

Multumim Boss!

21.05.2013, 23:03

Buni

21.05.2013, 23:07

va invidiez

21.05.2013, 23:07

eu m-am lamurit,si din cate stiu si ina la fel eu voi ajunge sambata in jur de 2

21.05.2013, 23:18

Eu cu Motan ajungem primiiiiiiiiii!

21.05.2013, 23:18

Crisulina o sa fii alaturi de noi,in gand

21.05.2013, 23:39

Suntem harnici ssi cu dor de duca, Buni! )

21.05.2013, 23:42

22.05.2013, 00:10

ooo distractie fetelor ,va pup si va doresc sa va simtiti maxim de bine

22.05.2013, 08:39

eu nu mai citesc aici ca ma nervati

22.05.2013, 08:44

Am înțeles, păi atunci poate venim și noi de vineri Mulțumim Bucătăraș Șef!

Ina

Ina
22.05.2013, 09:40

Multumesc din suflet pentru raspuns!

22.05.2013, 12:35

Miha imi pare rau, multumesc inca odata...le voi imbratisa simbata pe fete si din partea ta. Multumim de informatii. In timp ce eu dormeam de dimineta, sotul a cautat informatii despre Casa Mara, cum ajungem dinspre Brasov la pensiune....ce a facut ce na facut, baiat descurcaret, a aflat ca masa de prinz este la ora 13

22.05.2013, 18:09

Nu putem ajunge vineri! Așa că rămâne pe sâmbătă

22.05.2013, 21:44

Fara vorbe,le pastrez pentru sambata...

Ina

Ina
23.05.2013, 08:19

Deci sa le zicem noi pe toate, ca sa ai tu loc de noi, sambata ))

Ina

Ina
23.05.2013, 10:21

Telefonul ala nu este de la pensiune, raspunde Radu Popovici