Wish list decorix.ro

Postat de Bucataras in Concurs pe 25 Noi 2010 | 3077 vizualizari

Comentarii (120)

13.12.2010, 19:18

14.12.2010, 13:34

am primit forma multumesc

16.12.2010, 07:51

Bucataras...as vrea sa-i fac un cadou sarbatoritei noastre dragi Rocsi...vreau sa-i daruiesc 30 de galbeni cu care sa-si cumpere ce-si doreste ea din camara cu minuni

16.12.2010, 11:01

ruxy iti multumesc din suflet pentru gest..dar pastreaza banisorii ca sa iti iei si tu ceva din camara bucatarasilor..apreciez mult gestul oricum sa stii

16.12.2010, 12:46

...

20.12.2010, 06:45

"... Gashkaaaaa, haideti sa haidem si sa facem lista pentru Camara de la partenerul nostru www.decorix.ro..."
Cand apare noua lista ca vine Mosu....

20.12.2010, 09:13

shefu umple camara nu mai tine lumea cu galbenii in pozanar la coada la usa!

20.12.2010, 13:39

imi doresc si eu acel stilou de silicon

31.12.2010, 15:13

am produsele, le voi urca in Camara zilele acestea

ela

ela
31.12.2010, 15:27

sa nu dai la nimeni vasele mele

03.01.2011, 14:22

Hi, hi, hi...mi-am luat spritul pentru ornat.....
Multumesc bucataras !

10.01.2011, 20:07

sunt cheala de galbeni!!! dar imi vine stiloul si o sa decorez pana si carnatii cu oua cu el!!!

10.01.2011, 21:29

miti