Alba-Iulia, Apulum, oras de istorie, gazda primitoare pentru a treia intalnire cu prietenele mele dragi!

Postat de burdulea56 in Bucataras hai hui pe 21 Aug 2011 | 2940 vizualizari

Comentarii (53)

21.08.2011, 12:05

Cine ma ajuta???????? am vrut sa postez un filmulet, dar nu stiu

21.08.2011, 18:44

daca e pe youtube, puneti -mi linkul aici, intr-un comentariu

21.08.2011, 19:15

frumos..am vazut si la medi pe blog

21.08.2011, 19:22

Lenutico...m-ai facut sa retraiesc minunatele clipe ale intilnirii....
A fost minunat dar pacat ca s-a terminat atat de repede.
Lasa ca la anul le invitam si pe fetele de pe Bucataras, daca vor sa vina.....

Lau

Lau
21.08.2011, 21:54

foarte frumos

21.08.2011, 22:04

bravo fetelor

22.08.2011, 07:47

Imaginile au grait bine
Foarte fain, draga Medi.
Fotografiile sunt superbe iar tu scrii foarte frumos!

Sa vafie de bine.

22.08.2011, 10:34

Gaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaby, articolul nu este scris de mine ci de Lenutica lu' Burdulea .Parca incurcai pana acuma Madi cu Medi cu Mari cu Miti da; acuma vad ca incurci pe toata lumea

22.08.2011, 10:35

oliooooo ce gafaaaa
)))))))))))))))))))))))))))))))

22.08.2011, 10:37

rectific, medi scrie foarte urat)))),maria scrie minunat!))))))))))

22.08.2011, 10:37

uite cum din greseala o laud si io pe Medi ))
hai ca fu' tare de tot!))))

22.08.2011, 10:49

sa ma mai uit odata poate ca eu am gafat,poate articolul este scris de mine si merit laudele lui Gaby ca uite asa ma lauda ea tot timpul pe mine ...............fu'tare da?

22.08.2011, 11:44

22.08.2011, 13:52

Hihihhii, gaby, esti tare simpatica Las, nu conteaza cine a scris, ma bucur doar daca ti-a placut.

22.08.2011, 13:53

Medi, esti sigura ca nu esti tu semnatara? Te pup, v-ati inrors de la Predelut?

22.08.2011, 14:21

http://www.youtube.com/watch?v=AoFbCIXqa7s&feature=related acesta este un link, insa nu este al meu, si nu l-am mai gasit pe cel frumos pe care voiam sa-l afisez.

22.08.2011, 14:33

Medi te-ai intors de la Predelut ? Nooo siiii...?

LUK

LUK
22.08.2011, 16:41

nu pot decat sa fiu mandra de asemenea cuvinte frumoase aduse orasului meu natal.Felicitari pt articol

22.08.2011, 20:29

Fetelor va multumesc ca ati avut rabdarea sa cititi si sa vedeti imagini.

22.08.2011, 23:09

Sefu, am postat linkul.

22.08.2011, 23:11

rocsi_1612, da mai intai la Medi, am fost impreuna, ea a fost mai harnica, e si mai tanara.

22.08.2011, 23:13

Sidy, ai dreptate, prea repede a trecut, insa pt noi si mai repede, pacat ca nu am ramas mai mult. Buna ideea ta, dar ce zic fetele?????????

22.08.2011, 23:14

Sufletista, multumim!

22.08.2011, 23:14

Diaconta multumesc mult.

22.08.2011, 23:16

gaby_d
22.08.2011, 07:47

Imaginile au grait bine
Foarte fain, draga Medi.
Fotografiile sunt superbe iar tu scrii foarte frumos!

Sa vafie de bine.


Multumim Gabita, sa ne fie, sa ne fie, zici ca scriu Bine, sar'mana