Azi si miine lansam orele norocoase! Sa fiti pe faza!

Postat de Catalin in Concurs pe 3 Iun 2012 | 4711 vizualizari

Comentarii (125)

LUK

LUK
03.06.2012, 21:52

vad cu surprindere ca si eu am castigat un premiu..multumesc si felicitari tuturor!

03.06.2012, 21:55

Felicitari Miha!

03.06.2012, 22:21

IE gata??
Bravo, mah, tuturor!
Sanatate puilor si sa se bucure de premii.
Anuco, vezi ca nu te-am chemat degeaba?")))))

03.06.2012, 22:24

IE gata!!!! S-o trezit si Gaby

03.06.2012, 22:26

Acu' am intrat in casa, mah. Si piiiiic de somn.
ti pup

03.06.2012, 22:26

Hai pupa-ma,ca ma duc si io

03.06.2012, 22:42

Ei, multumesc ptr. premiu, o sa port cu placere tricoul!:0 >. Chiar nu ma asteptam, deoarece vreo 2 zile, am disparut

03.06.2012, 22:43

Ina, multumesc ptr link si informare

04.06.2012, 09:15

Multumesc frumos pentru premiu,este o surpriza deosebita!

Ina

Ina
04.06.2012, 09:43

Felicitari, Cris!
Felicitari, cyucy!

Ina

Ina
04.06.2012, 09:49

Am revazut filmuletele cu Vladut si Stefanel. Cred ca Oana si Catalin au ras tot timpul filmarilor Stefanel este total ! )

04.06.2012, 13:06

multumesc pentru premiu

Lau

Lau
04.06.2012, 13:20

multumesc pentru premiu (o sa o foloseasca cu randul micutii)

04.06.2012, 13:41

lau, o zi gateste unu', o zi celalalt, nu?)

04.06.2012, 13:59

Ina,eu ma uitam la Stefanel cand a extras primul bilet (am crezut ca il extrage doar pe ultimul) si cand am vazut cat mai este din film...

04.06.2012, 14:36

Felicitari tuturor !!!

Lau

Lau
04.06.2012, 21:04

gaby,30 min unu

05.06.2012, 00:28

iiiii ce buuuuun. Ma bucur mult de premiu. Mersic

05.06.2012, 15:06

multumesc pentru premiu pitici mei se bucura mult

09.06.2012, 15:11

primul premiu al orei norocoase a fost vcistigat de Onesta

09.06.2012, 20:52

Multumesc mult pentru premiul Kotanyi.Am primit deja ce am comandat,doar ca am luat putina teapa cu un produs,dar asta e..e bun asa!!

11.06.2012, 16:19

Premiile de la Delaco cand le primim? Nu ne-ati cerut nici un fel de date de contact.

11.06.2012, 20:45

Delia, de premiile Delaco se ocupa firma, nu site-ul nostru. Noteaza-ti la profil adresa sau trimite un mail (specifica ca e pentru concurs) cu adresa si numarul de telefon, pe adresa bucataras@yahoo.com

15.06.2012, 07:25

Multumesc frumos, ce surpriza placuta! Ieri am primit si premiul, yuppy!

18.06.2012, 23:38

Am primit premiul de la Delaco. Moooaaamaaa ce da bunataturi! Si toate pe gustul nostru. Mersic