Beneficii naturale venite din...plante

Postat de adnia in Bucataras eFeminin pe 15 Ian 2013 | 2275 vizualizari

Comentarii (10)

15.01.2013, 17:53

Cine nu citeşte articolul va merge la farmacie mai des Interesant şi de folos
A, mai am o nelămurire, că aşa sunt eu nu am văzut sursa materialului, că poate aflu mai multe.

15.01.2013, 17:57

interesant

15.01.2013, 18:00

Padre, te învăț eu cum să verifici Copiezi primul alineat, îl duci în fereastra de Google, dai paste, enter și te duce la diferite surse Ăsta e cel mai simplu și ușor mod de căutare, pentru plagiat, folosit de noi

15.01.2013, 18:04

Fain articolul ,o sa incerc sa iau scortisoara ,imi si place si poate scade si trigliceridele ...stau cam rau cu ele.

15.01.2013, 18:13

Cris,ai dreptate )

15.01.2013, 18:13

interesant pentru cine are nevoie...

15.01.2013, 20:00

Buna metoda cu plagiatul! Din pacate cine posteaza nu citeste si aici sa rectifice!

15.01.2013, 20:40

multumesc pt. observatii...din pacate, nici eu nu stiam sursa informatiilor, deoarece le am printate pe hartie, iar persoana care mi le-a dat nu a specificat asta...si daca va uitati bine, eu am incercat sa redau ceva din artcolul respectiv, nu l-am copiat cuvant cu cuvant (ceea ce ar presupune plagiatul)
inca o data scuze pt ca nu am dat sursa,deoarece n-o cunosteam...si nu a fost cu intentia de a copia!

15.01.2013, 22:46

Delia, nu stiu daca te-ai uitat prin retetele mele, foarte multe contin scortisoara, curcuma il folosesc la salate, cam tot ce e scris in articol, folosesc in bucataria mea!