Bucataras hai hui prin Toscana: Batrinul si inghetata

Postat de Bucataras in Bucataras hai hui pe 19 Iul 2013 | 2376 vizualizari

Comentarii (16)

19.07.2013, 09:27

Pfoaii, doar să ajungem pe-acolo. Uneori am impresia că trebuie să avem 10 vieţi pentru a vedea tot ce ne dorim să vedem.

19.07.2013, 09:55

Pfoaiii zic si io ca Padre.Ce-as mai manca si eu din inghetata aia))
N-am ajuns io nici in Muntenegru,d-apoi in Toscana
Acum o sa puna si poza cu tine pe perete,ca doar nu in fiecare zi il viziteaza un Bucataras Suprem

19.07.2013, 10:01

19.07.2013, 10:17

acus plec si eu acolo!

19.07.2013, 10:21

Minunat! Uneori oamenii simpli stiu sa faca cel mai bun PR. In timp ce altii se agita sa faca "brainstorming" pentru a promova un produs...iata cat de simplu si natural functioneaza lucrurile la Sergio Dondoli.

19.07.2013, 10:36

nu pot decat sa sper ca l-ai tras putin de limba la ingrediente

19.07.2013, 12:10

Minunata poza...fara fasoane si mofturi de restaurant. Imi plac tare mult aceste taverne cu oameni simpli si binevoitori, care te imbie cu produsele lor muncite cu suflet. Este visul meu sa fac o astfel de excursie,sa descopar oameni simpliii si mincaruri locale traditionale....

19.07.2013, 15:10

Ce haios si plin de viata-i ''mosulica''....

19.07.2013, 16:00

19.07.2013, 17:04

ce pofta mi-ati facut cu gelato aia )) frumos, imi place la nebunie interactiunea cu oamenii locurilor pe care le strabat in vacante vacanta placuta in continuare

20.07.2013, 12:39

Imi place tare mult! Ca-si lauda marfa, ca e din ingrediente naturale si mai ales ca IUBESC INGHETATA! Toata vara mananc inghetata la cornet! Si noi avem un batranel care are afacerea lui cu inghetata, aici in satuc,dar nu se compara cu Dondoli si inghetata lui, bineinteles!

20.07.2013, 14:11

Minunat!

20.07.2013, 14:12

Ce frumos! Interesanta combinatia zmeura-rozmarin! Vacanta placuta in continuare, asteptam si alte poze!

20.07.2013, 22:35

Ce frumos. Chiar s-a deschis si la noi in oras cam de o luna o gelaterie si scrie ca au inghetata 100% naturala dar inca nu am mancat una. M-ai facut curioasa asa ca atunci cand trec pe acolo o sa incerc o inghetata...

22.07.2013, 22:16

"Noooo, no ice cream! Gelato!"...super tare !!!

23.07.2013, 02:36

Minunat ,imagini delicioase , vacanta , gelato si soare