Casa Bucatarașilor (jurnal de bord - episodul 7): Neoset - țeapă cu premeditare!

Postat de Bucataras in Casa Bucatarasilor pe 6 Mai 2014 | 5046 vizualizari

Comentarii (33)

07.05.2014, 11:37

Off ce rau imi pare!!

Ina

Ina
07.05.2014, 13:53

Lia, din pacate ei nu au nicio dovada ca au facut vreo comanda. Au doar un ordin de plata si cam atat...

08.05.2014, 08:29

nu va lasati!

08.05.2014, 09:01

Dap! Urât dar real. România e țara țepelor!

10.05.2014, 21:54

parca e tras la indigo ce spuneti voi cu ce patesc eu acum.In februarie le-am platit o mobila de bucatarie care nu a mai venit. Am primit exact acelasi mai de la blonda Irimia . Astazi am fost la showroom in Ghencea si nu mai era nimic . Am facut infarct ! Daca ati inceput ceva contra lor vin si eu !

13.05.2014, 14:53

Din pacate, ma inscriu si eu in lista celor pagubiti de Neoset. Firul povestii este identic. As adauga faptul ca au avut tupeul si nesimtirea sa-mi raspunda la telefon si in 30 aprilie, asigurandu-ma ca in 02 mai ma vor suna pentru a stabili datele livrarii.

Am vorbit si eu cu Gabriela Nanu si m-a asigurat ca va afla ce se intampla cu comanda. Bineinteles ... din data de 01 mai totul a fost inchis ...

Bucataras, Luciangbr, ce actiuni ati intrerprins pentru a incerca sa va recuperati banii?

14.05.2014, 19:32

wooow! ce urat! numai la noi se putea intampla asa ceva! niste nenorociti! imi pare rau !

03.04.2016, 21:25

Salut,

Va rog spuneti-mi daca ati dat se acest Serafeim Palikaras ...am vazut ca apare ca Supply Chain Manager la Estee Lauder in Grecia.
Il cau si eu tot pentru o problema legala..
Multumes pentr raspuns!