Concursul "Reteta Anului 2018" incepe in curand, pregatiti-va!

Postat de Bucataras in Concurs pe 11 Feb 2019 | 1063 vizualizari

Comentarii (18)

11.02.2019, 14:10

Suntem pregatiti!

11.02.2019, 14:13

ale mele sunt invizibile,pot participa cu ele

11.02.2019, 14:22

splendid

11.02.2019, 14:28

Frumos!

11.02.2019, 15:07

Frumos

11.02.2019, 15:14

Buna treaba !!!

11.02.2019, 15:24

Succes!

11.02.2019, 15:50

11.02.2019, 16:01

Să cercetăm prin arhiva 2018 Succes tuturor!

11.02.2019, 16:45

11.02.2019, 17:46

11.02.2019, 18:14

Asteptam cu drag! Eu m-am uitat printre retetele mele si parca nimic nu se incadreaza pentru acest concurs ))

11.02.2019, 18:26

Asteptam cu drag!!

11.02.2019, 18:44

Hei, nu se accepta alintaturi din astea cu "parca nimic nu se incadreaza" . Fiecare bucataras poate sa gaseasca cate o reteta din fiecare categorie, stiu eu