Cu fiecare dimineata, in cautarea aromei perfecte

Postat de Adinuta in Cu de toate pe 23 Aug 2010 | 3190 vizualizari

Comentarii (39)

25.08.2010, 21:13

hopa.............adinuta....irish coffee? iti place?
ma pricep sa fac irish cofee, chiar am si superpahar ptr. asa ceva

25.08.2010, 22:47

Contra-ofertez...: Pe langa irish coffe ofer s-un tort de care vrei tu Adinuto...Si seara...o baie calda la picioare.

25.08.2010, 22:59

mamaaaa, Cristi, daca nu oferi mai mult, cu parere de rau iti spun ca Miha castiga detasaaat pfff... deci tort, seara, plus preferata mea: baia calda la picioare

25.08.2010, 23:38

plusez: masaj .

26.08.2010, 09:40

masaj pe langa irish coffee? sau masaj + coffee+ tort+ baie la picioare? nu de alta, dar trebuie sa cantaresc bine plus ca pe miha o stiu de ceva mai mult timp (unde poate duce lacomia )

26.08.2010, 10:13

Baiii...eu iti fac si pedichiura. ! French, nu ferfenita.

26.08.2010, 10:41

iar eu nu-ti nimic.superoferta

26.08.2010, 10:42

cica "nu-ti nimic")hahahahahaha

26.08.2010, 10:44

Un nimic de la Supremu as vrea si eu.

26.08.2010, 11:22

Miha, dar in ce consta acel nimic? . e consistent?)))))

26.08.2010, 11:36

Super articolul tare mi-a placut