IEFTIN ŞI BUN

Postat de portiadelumina in Bucataras hai hui pe 18 Iul 2012 | 2742 vizualizari

Comentarii (12)

18.07.2012, 13:13

Frumos, sa va fie de bine.
Desi succinta,armonioasa descriere.

18.07.2012, 13:22

Frumos! O iesire din cotidian este bievenita!

18.07.2012, 14:21

Si noi ne mai trezim cateodata si dam alarma de plecare. Avem un preot duhovnic la Toplita. Doamne ajuta sa putem face excursii din astea mereu!

18.07.2012, 14:57

Vă mulţumesc şi eu de trecere şi de comentarii
Uneori din cauza treburilor uităm de faptul că ţara noastră are mai multe judeţe decât cel în care trăim. Şi când ne amintim, fugiiiim să le vedem

19.07.2012, 14:05

Vad ca sugestia mea a fost intarziata ma bucur ca ai adus si aici articolul.
Scurta excursie de "800 km" ) o aruncatura de bat.
Dupa cum spuneam,asa-mi place si mie cu un pachetel in traista si sa plec unde-mi cade bine.Eu mai am inca de vazut prin judetul meu si multe alte destinatii in agenda unde vreau sa ajung.
Inca sunt fascinata de a noastra tara pana sa ma tenteze strainatatile
Poate din curiozitate dai o fuga si pana la Sibiu sa ne cunosti in carne si oase

19.07.2012, 17:49

Lasă Dia că am să ajung la Baia Mare negreşit. Că doar trebuie să văd toată ţara În perioada când sunteţi voi la Sibiu am foarte multă treabă la biserică şi nu pot pleca. Dar am să văd activităţile sigur

19.07.2012, 17:53

te astept Padre si sper sa-mi dai de stire.Maramuresul nu poate lipsi din itinerar

19.07.2012, 21:48

Dau de ştire de ştie de se aude până-n cămările bucătăraşilor

20.07.2012, 11:00

De cate ori ajung la manastirea Horezu mi se umple sufletul de liniste,bucurie si pace.

20.07.2012, 15:23

Într-adevăr e frumos la Hurezi, dar şi celelalte mănăstiri vizitate au partea lor de istorie şi căldură cu care ne aşteaptă.

31.07.2012, 14:51