Intalneala de vara - Paltinis 2018

Postat de postavaru in Bucataras hai hui pe 12 Feb 2018 | 3394 vizualizari

Comentarii (97)

12.02.2018, 13:22

Ancuta, de la Sibiu pana la Paltinis este microbuz, ceva, care urca pana sus la cucurigu? Mersiii!

12.02.2018, 13:25

Mirela, nu ai fost si acum 2 ani?

12.02.2018, 13:26

Ba da, Merisor, dar atunci am fost cu Dia!

Ina

Ina
12.02.2018, 13:28

Lasă, Mirela, că te tragem noi 😂

12.02.2018, 13:29

Mirela este autobuz din gara, ca atunci m-am interesat s avad cum sta treaba pentru cei care vin cu trenul.

12.02.2018, 13:33

Atunci e ok. Mersi Cleme!

12.02.2018, 13:39

1. Ancuta Postavaru si familionul
2. Buni si Motan
3. Cris, tata Zmeu si Oaia
4. Merisor si Adi
5. Ancuta draguta
6. Mirela si copiii
7. Diana si Costi si dragutul
8. Adina si fetele
9. Cleme si Vali
10. Ina si Costel
11. Roxana, Adi si printesa
12. Mihaela si Denes indienii
13. Simona si Florin
14. Georgiana si familia
15. Moni Alex si sotul
16 Cristinuta, Dorel și printesele
17....
18....
deja cam ocupata locatia )))

Ina

Ina
12.02.2018, 13:41

De ce nu scrii Oaia cu majusculă? ))

12.02.2018, 13:42

Hai ca o sa corectez, ca poate se supara Daea ))

12.02.2018, 13:43

Merisor, vezi ca sunt si camere cu 4 paturi asa ca mai incap, aia care nu-s sensibili......

Ina

Ina
12.02.2018, 13:44

Daea e in Gara de Nord. Să-l întreb? ))

12.02.2018, 13:44

Are dreptate Ina, Oaia e o doamna....dar parca tata Zmeu zicea sa fie berbec.......)

12.02.2018, 13:46

)))) intreaba-l ce facem cu lana de la oaie dupa ce o taiem?

Ina

Ina
12.02.2018, 13:49

Pai doar n-o luam vie cu noi ))

Ina

Ina
12.02.2018, 13:50

Pauză, că vine trenul

12.02.2018, 13:53

Pai daca e deja full, eu imi caut la lepsa mea... ))

12.02.2018, 13:57

Laura, pai mai sunt 2 camere

12.02.2018, 14:00

Nu berbec, ca se crapa burta prea repede, e mai subțire. Oaia are burta mai țapănă ))

12.02.2018, 14:02

Sper sa nu nimerim un tap........ berbecii astia nici la burta nu-s cum trebuie.....)

Ina

Ina
12.02.2018, 14:03

))

Ina

Ina
12.02.2018, 14:15

Uite că învăț ceva nou de la Cristina

12.02.2018, 14:22

Hai ca va dam noi o capra

12.02.2018, 14:23

Tata Zmeu m-a instruit ieri cum sta treaba cu berbecul. E clar, trebuie sa fie oaie )

12.02.2018, 14:26

Nu-mi dadea socoteala. Merisor, pe lista ta lipseste Cristina cu Dorel si fetele

12.02.2018, 14:32

Aaaaa, n-am vazut confirmarea lor. Scuze!

Adauga comentariu
  • zambet
    • :))
    • :)
    • :D
    • =D>
    • >:D<
    • :x
    • :-*
    • :S
    • >:)
    • :">
    • :((
    • :(
    • ;)
    • :P
    • =))
    • :-h
    • :-q
    • :-bd
    • <:-P
    • :-??
    • \:D/
    • ;;)
    • @};-
    • ~O)
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

Dressing Vinaigrette - Sosul ideal pentru salate și garnituri

pe 15.06 la 08:17

Dovlecei umpluți, la cuptor - Rețeta ușoară și gustoasă

pe 12.06 la 16:35

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

oanapl

1017 puncte

Rocsi

188 puncte

mihaelar63

100 puncte

MotanLaOale

51 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește
 De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește