Interviurile noi Bucataras: Rahela Pascu (EuMimi)

Postat de Bucataras in Bucatarasii pe 2 Iul 2020 | 360 vizualizari

Comentarii (10)

02.07.2020, 17:51

Este o placere sa citesc si sa ma inspir din retetele
preparatelor de tale!

02.07.2020, 18:12

Draga Rahela citind interviul tau ma regasesc in unele fraze . Oare pentru ca sunt Sagetatoare ? Incerc sa fiu modesta , nu respect retetele si ma apuc de mai multe lucruri deodata [ le si termin ca o furtuna ]. Ma bucur ca te cunoastem si mai bine prin acest interviu . Ca sa ramai atat timp pe Bucatras trebuie sa fii de-a noastar Cu mare drag mi-ar place si sa ne intalnim

02.07.2020, 18:23

Iti multumim mult ca ai acceptat invitatia noastra!

02.07.2020, 19:15

Delicata Mimi, atentie cu Bontea.......se stie ca e ''adjudecat'''....

02.07.2020, 20:23

Te-am intuit așa cum te dezvăluie acest interviu și mi-ai plăcut mult de la început... Vacanță plăcută, Mimi!

02.07.2020, 22:40

Mie imi esti tare draga, imi place ca ai retete simple si gustoase. 😍 Ma fac ca nu vad partea cu Bontea, dar e bine de stiut )))))))) Ma bucur ca faci parte din comunitatea noastra si iti doresc numai bine! ❤

02.07.2020, 23:18

Va multumesc mult, fetelor!

04.07.2020, 16:12

Felicitari pentru interviu!

13.07.2020, 18:14

Felicitari!!! Ma bucur foarte mult ca prin intermediul acestui site am reusit sa ne cunoastem! Vad in tine o fata muncitoare, plina de voita si linistita! Succes in toate!

26.07.2020, 20:54

Eeeei, abia acum am ajuns aici! Mă bucur să te aflu lucruri noi și plăcute. Abia aștept să ne vedem cum îmi place mie să spun, în carne și oase! Mult spor și succes în tot ce faci! Felicitări și la mai mare!