Kotanyi premiază copiii frumoşi şi haioşi! Cîştigă 3 vouchere (200 lei, 150 lei, 100 lei) cu care poţi cumpăra jucării minunate de pe www.toysmall.ro

Postat de Bucataras in Concurs pe 27 Mai 2012 | 4147 vizualizari

Comentarii (64)

02.06.2012, 11:18

nu stiu din pacate sa trimit poza pt concurs help multumesc!

02.06.2012, 11:25

Symo, ai sus, in bara verde a site-ului, "pagina mea". Apesi acolo, apoi in submeniul portocaliu, unde scrie Perete, Retete, Articole, Galerii foto, intri la Galerii. Iti cere sa creezi un album. Il creezi(sunt simpli pasii) si in acel album ai "upload foto" sau cam asa ceva... Incarci o poza, dar ai grija sa nu fie prea mare; daca nu ti-o ia, o redimensionezi. Scrii sub poza comentariul tau apoi iei cu copy/paste linkul acelei poze (ala cu http, de sus,din browser) si-l pui aici. Hai, ia incet pasii si unde te incurci, scrie-mi.

02.06.2012, 23:00

http://www.bucataras.ro/ancatirim/foto/11044/
Unul dintre cele mai haioase momente a fost cand eu si tati l-am intrebat pe cine iubeste mai mult. Asteptam cu sufletul la gura raspunsul micutului, care abia invatate se spuna primele cuvinte si raspunsul nu s-a lasat mult asteptat...A venit repede si sec: "- Ca-ca..."...nu ne-am batut capul daca e de bine sau de rau doar am fost fericiti deoarece a fost pentru prima data cand il pronunta

02.06.2012, 23:12

02.06.2012, 23:49

03.06.2012, 18:06

Ana Maria in momentul in care i-am pus cereale simple ,apoi Nesquik,m-a intrebat:mami,cerealele se nesquichesc si ele??

04.06.2012, 10:02

Asteptam cu nerabdare lista castigatorilor

04.06.2012, 13:38

still...?

04.06.2012, 14:38

Asadar nu am pierdut nimic daca n-am stiut ca s-au anuntat inca de ieri castigatorii )
Felicitari castigatorilor !!!