Ospat turcesc la Divan

Postat de Catalin in Restaurante pe 22 Ian 2010 | 17800 vizualizari

Comentarii (12)

22.01.2010, 08:14

Aferim, aferim! si mai venim Bune rau mancarurile

22.01.2010, 10:14


22.01.2010, 16:24

bune bune bunatatile dar uite ca eu cel mai mult imi doresc sa trag dintr-o narghilea..oana ai incercat?

22.01.2010, 16:41

este aromata si nu ai senzatia de tutun chiar daca scoti fum ca o locomotiva

22.01.2010, 16:58

mama mama ca regii v-ati ospatat ...
frumosssssss va invidiez(in sensul bun)

22.01.2010, 17:13

Misto, pare destul de ok mincarea, in termeni de "turkish".
Bune pozele.

22.01.2010, 17:15

Dar v-au ospatat bine turcii ii iertam pentru pacate? si eu ies in seara asta la o narghilea, imi cam place

22.01.2010, 18:42

Eu nu vreau narghilea...vreau baclava. Sa va fie de bine ospatul si data viitoare aveti grija la cap. Pardon, la grinzi.

22.01.2010, 19:03

Vedeti cescuta aia de cafea? Cred ca avea 2 kile, asa era de grea ...

PS. Eu am fost sofer, am baut doar apa plata cu lamiie

22.01.2010, 19:13

wau, ce pofta mi-ati facut!! mie mi-a placut mult bucataria turceasca, la ea acasaSI IN SPECIAL DESERTURILE, DA! intentionat scris cu majuscule!

22.01.2010, 23:32

Chiar nu exagerez: am uitandu-ma la pozele astea. Pe bune!

Cat de curand (trebuie sa-l conving pe barbatamiu) trebuie sa ajung sie eu acolo.

24.01.2010, 21:10

Ramo, da, am fumat narghilea, e aromata Si Miha, baclavaua nu a fost insiropata deloc , in schimb cataiful meu cu branza a fost o nebunieeeeeee