Pachetelul de scoala! Concurs pentru mamici cu premii pentru cei mici, powered by Delaco!

Postat de Bucataras in Concurs pe 4 Aug 2012 | 5690 vizualizari

Comentarii (20)

LUK

LUK
06.08.2012, 09:32

si dupa ce le gasesc ce fac?

LUK

LUK
06.08.2012, 16:05

eu nu pricep nimic din concursul asta..poate scrie careva din fetele care au finalizat concursul ce tre sa faci de fapt..ca eu intru in concurs si mi apar bulinele alea albe..cum si ce sa fac mai departe

06.08.2012, 16:46

LUK, intii te inscrii, apoi cauti produsele in site. adica dai clickuri din pagina in pagina si la un moment dat iti apare un box, peste site, cu un produs. In acel box esti provocata sa raspunzi la o intrebare. daca raspunsul e corect, atunci ai activat produsul in pagina de concurs (gasesti in clapeta din meniul portocaliu din pagina ta, sau dai click pe orice bannere despre concurs)

LUK

LUK
06.08.2012, 16:54

e ok..intre timp le am gasit pe toate

06.08.2012, 20:28

hihi

Ina

Ina
06.08.2012, 22:20

credeam ca-i simplu, dar abia am gasit doua

Ina

Ina
06.08.2012, 22:23

3 )

Ina

Ina
07.08.2012, 14:13

Azi nu mai gasesc nimic...

Ina

Ina
07.08.2012, 15:13

am inceput sa vorbesc singura, precum Mutulica )))))

08.08.2012, 01:09

rasfoieste siteul

08.08.2012, 11:33

intrebare...in fiecare zi se descopera cite un produs din cele 8?sau poti gasi mai multe in aceeasi zi?

08.08.2012, 11:35

Caroline,poti sa le gasesti intr-o singura zi,dar dupa aceea mai poti participa doar in saptamana urmatoare din 13.08

08.08.2012, 16:09

da is ascunse bine nu gluma...

14.08.2012, 09:59

unde se afiseaza castigatorii? ar fi trebuit deja sa apara castigatorii pentru saptamana trecuta

14.08.2012, 12:53

Bamse,esti cam nerabdator sper sa castigi daca tot ai stricat mouseul

14.08.2012, 16:04

da da o sa ma duc in talcioc sa schimb branza in mouse!

14.08.2012, 16:05

tare de tot,sa-mi spui dac-ai reusit

Ina

Ina