Persepolis

Postat de mitinita in Bucataras hai hui pe 7 Dec 2010 | 3548 vizualizari

Comentarii (16)

07.12.2010, 23:57

Nu pot sa introduc imaginile in text?Am incercat dar nu m-am priceput

08.12.2010, 17:55

super articol

08.12.2010, 18:48

@mitinita : nu

ela

ela
08.12.2010, 18:57

ce seci sunt unii....,,mitinita:nu"

08.12.2010, 18:59

asha e unii

ela

ela
08.12.2010, 19:01

da,stiam

08.12.2010, 19:03

badarani, ce sa mai ...

08.12.2010, 19:05

wow! ce poze frumoase!
mitinita

ela

ela
08.12.2010, 19:50

,,sec'' nu inseamna badaran

08.12.2010, 22:49

MiTinita, foarte frumos ai povestit, sa ne mai scrii! Dar de ce zici ca ati avut mare noroc cu tribul nomad? Sint periculosi?

08.12.2010, 23:07

Grozava povestire...si foarte interesanta calatorie....

08.12.2010, 23:37

bucataras,am avut noroc sa dau peste ei si ca au acceptat sa ne pozam.Nu-i ceva ce intalnesti in fiecare zi.
O sa va mai povestesc,mai am eu multe din "tinerete" de pe cand faceam poze cu aparatul clasic,dar le scanez eu si pe acelea.

09.12.2010, 11:33

Frumoasa povestioara, felicitari. Am si eu multe de postat insa nu prea stiu cum. Sper sa ma descurs

09.12.2010, 13:55

susu,te inveti din mers.te rog sa ne povestesti s tu,mie imi place mult sa citesc despre calatoriile altora.de a le mele nu prea ca scriu prea concis si plus ca sunt ale mele si nu sunt o noutate.

10.12.2010, 22:54

Am reusit sa pun si eu fotografii si impresii din Bulgaria, sper ca le-am pus unde trebuie