"Piftie reinventata pe spuma de iaurt" este Reteta anului 2011! Vezi cine a cistigat super-premiile Electrolux!

Postat de Bucataras in Concurs pe 1 Mar 2012 | 6278 vizualizari

Comentarii (71)

01.03.2012, 15:26

Felicitari tuturor!!!

01.03.2012, 16:34

Am promis ca revin cu mentiunile: din retetele necalificate as fi vazut in finala urmatoarele, la fiecare categorie:
Aperitive - Cosuletele aperitive cu legume, fara oua: http://papilemofturoase.blogspot.com/2011/12/cosulete-aperitiv-din-vegetale-fara-oua.html
Ciorba: Ciorbita alba de pastai: http://papilemofturoase.blogspot.com/2011/08/ciorbita-alba-de-pastai.html
Fel principal: Dovleac rumenit - http://www.bucataras.ro/retete/dovleac-rumenit-27169.html
Desert: Tort de lamaie cu crema lemon curd - http://culoriledinfarfurie.blogspot.com/2011/09/tort-de-lamaie-cu-crema-lemon-curd.html.

01.03.2012, 17:04

Felicitari tuturor si bucurati-va din plin de premii

01.03.2012, 17:11

eu ma bucur ca niciuna dintre retetele castigatoare, in topul meu nu a fost mai jos de locul 3

deci..am si io gusturi))

01.03.2012, 17:24

Felicitari castigatorilor si multumiri juriului si organizatorilor!

01.03.2012, 17:43

felicitari castigatorilor! retete de mare clasa! Bravo!

01.03.2012, 18:42

Va multumesc din suflet !! sunt onorata si incantata sa primesc un asa premiu.
Multumesc juriului pentru notele acordate,multumesc Bucataras.ro pentru organizarea si gazduirea acestui concurs si nu in ultimul rand multumesc sponsorului Electrolux pentru premiile oferite.
Felicitari tuturor participantilor !!
Felicitari castigatorilor!!!

01.03.2012, 18:46

juriului nu?
)))))

01.03.2012, 19:11

Bravo, fetele. Felicitari! Mi-a facut mare placere sa va citesc (si jurizez) retetele.

01.03.2012, 20:54

Felicitari fetele !!!

01.03.2012, 22:02

gaby,cum de ti-a scapat "Multumesc juriului pentru notele acordate"

01.03.2012, 22:07

nu, ma.
io voiam felicitari ))

02.03.2012, 10:06

)

02.03.2012, 10:25

Felicitari castigatoarelor!!! Preparatele sunt cu adevarat de premiat!

02.03.2012, 10:59

Felicitari castigatoarelor si tuturor participantilor.

02.03.2012, 15:35

Wow!! In primul rand felicitari tuturor participantilor si castigatorilor! Retetele sunt superbe, arata foarte profi ... sunt foarte placut surprinsa, ma asteptam sa fie bune, dar sunt exceptionale!

02.03.2012, 20:13

felicitari tuturor celor care au participat!!! toate retetele au fost minunate si o prezentare deosebita!
felicitari castigatoarelor, meritati din plin premiile!!!

04.03.2012, 19:43

Felicitari participantilor si castigatorilor!

05.03.2012, 00:29

Felicitari tuturor !!!!

05.03.2012, 10:10

Felicitari castigatoarelor!
Felicitari tuturor, participanti, organizatori si sponsori

06.03.2012, 16:51

Felicitari castigatoarelor, sa stapaniti cu drag premiile castigate!