Budinca cu branza dulce si stafide

de Teo in Dulciuri, 2 Sep 2010 | 6606 vizualizari

COMENTARII (27)

ela 1

02.09.2010, 23:25

wow,sunt prima.....

ela 1

02.09.2010, 23:26

pot manca din tava?????

Miha 1

02.09.2010, 23:48

Ela, mananca civilizat ca-ti dau peste mana.

Teo 1

02.09.2010, 23:49

da, jumatate din tava e golita de mine, grabeste-te ,te rog !

nadina73 1

03.09.2010, 00:18

super pacat ca fetele am mancat cu mana nu civilizat cu furcilelasa le-am rezolvat eu pe toate super teo

nadina73 1

03.09.2010, 00:19

ma bucur ca ti-a placut,dar mi-e mi-ai lasta ceva?

ela 1

03.09.2010, 00:20

nu avea furculite pe cand eu mancam din tava.... ca de-aia mancam de acolo

ela 1

03.09.2010, 00:21

Miha

nadina73 1

03.09.2010, 00:26

pai ia pune furcile ca doar nu pun din tacamurile din casa nu fi zgarcita ca doar nu dai de la tinehai ma ca stiu ca tu esti fata buna si darnica

ela 1

03.09.2010, 00:28

eu le-am pus,de Miha sa te legi,ca ea a venit fara ele

ana 1

03.09.2010, 07:52

Mmm ce bunatate!

gaby_duceag 1

03.09.2010, 08:30

de asta vreau si eu

mena29 1

03.09.2010, 08:33

am venit si eu

Sidy 1

03.09.2010, 08:41

Ati mancat tot flamandelor ? Noi de unde mai gustam ca doar trebuie sa-i lasam si stapanei ceva in tava ...
Dar dupe ce am citit trebuie sa fie delicioasa asa ca dau 5 furcute

rivka 1

03.09.2010, 08:44

ce bine arata! asa-i ca e buna? am facut si eu mai demult si mi-a placut.

madi_marin 1

03.09.2010, 09:14

Teo....nu ai zdranganit degeaba oalele.... ai facut numai bunatati....

mimmi 1

03.09.2010, 11:37

cred ca e foarte buna,o salvez sa fac si eu intr-o zi

Rocsi 1

03.09.2010, 11:40

Dana Cristea - pusikmea 1

03.09.2010, 12:56

ionix 1

03.09.2010, 17:57

n-am papat niciodata cu painica.. foarte interesanta... sotului meu ii place aia cu paste (singura modalitate in care mananca paste ) ... o sa-ncerc sa vad daca-i place si asta... la favorite

Corinuta 1

04.09.2010, 19:08

imi place muuuult!

Julie 1

17.09.2010, 08:29

foarte buna pare!! am zis ca incerc si eu odata

Sylvia 1

17.09.2010, 11:28

Excelent arata o super reteta de adevarata gospodina felicitari pentru reteta

gaby_duceag 1

27.09.2010, 21:11

teutzo, eu unde eram cand ai facut tu asta?))

nadina73 1

29.09.2010, 01:01

in trecere dar nimic nou

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

ieri la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase