Cârnaţi de casă

de Zamfira in Mezel de casa, 29 Ian 2013 | 24733 vizualizari

COMENTARII (48)

Merisor 1

29.01.2013, 18:27

Pfoaaaa, hai sa ne mutam la Brasov

DinDragostePentruGatit 1

29.01.2013, 18:27

Buni.

RuxyRux 1

29.01.2013, 18:28

O daaa...asa ceva da! Arata imbietor pentru pofticiosi!

Alinutza80 1

29.01.2013, 18:29

tare mult imi plac

portiadelumina 1

29.01.2013, 18:31

După ultima recomandare făcută de medicul meu de familie, cel puţin la două zile, de două ori pe zi trebuie să consum aşa ceva

T I M E A 1

29.01.2013, 18:31

eu vin cu painea calda

gaby_gabytza 1

29.01.2013, 18:32

RuxyRux 1

29.01.2013, 18:32

Padre...si unde Doamne...ai gasit medicul ala???

portiadelumina 1

29.01.2013, 18:34

Ruxy eu am numai prieteni buni, în toate domeniile

Bunica 1

29.01.2013, 18:37

Eu vin zeama de varza cu ceapa si boia

Zamfira 1

29.01.2013, 18:37

Merite astept

Mutulica 1

29.01.2013, 18:38

Ce le recomanda medicii, unora sa manance .Pentru cei mai in varsta din familia mea doar verdeturile mai sunt bune .

RuxyRux 1

29.01.2013, 18:39

Laaa Mutulica.....verdeturile sunt sanatate curata!

Zamfira 1

29.01.2013, 18:41

DinDragostePentruGatit, Ruxy, Alina

Zamfira 1

29.01.2013, 18:43

Parinte, Timea, Gaby

Zamfira 1

29.01.2013, 18:44

Ruxy, Parinte

Mutulica 1

29.01.2013, 18:44

Ruxy , chiar am inceput sa le caut , de cand am constientizat ca am ADN de mancator de verdeturi .

Bucataras Medi 1

29.01.2013, 18:45

cei mai buni carnati sunt cei "confectionati" in casa............categoric!............are cineva curajul sa ma contrazica?

Zamfira 1

29.01.2013, 18:49

Costel, Medi

Mutulica 1

29.01.2013, 18:50

Saru' mana si -un pupic !

RuxyRux 1

29.01.2013, 18:52

Mutulica...cu adevarat fac foarte mult bine omului...pacat ca nu realizam usor asta...

Panacris 1

29.01.2013, 18:55

Geanina87 1

29.01.2013, 18:59

Asa de buni

MotanLaOale 1

29.01.2013, 19:01

buni buni

Bunica 1

29.01.2013, 19:01

De la "Top chef" am aflat ca daca vrei sa nu se carpe carnatii proaspeti trebuie sa fie foarte bine umpluti.Sa nu ramana goluri de aer. Mai aflam cate ceva si de la emisiunile astea

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Salată cu burrata și jamon - Rețeta rapidă și plină de savoare

ieri la 10:47

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

pe 25.06 la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase