Ciorba de fasole (II)

de Dya Daniela Andrei in Ciorbe, 23 Mai 2011 | 6125 vizualizari

COMENTARII (37)

RuxyRux 1

24.05.2011, 10:07

Grozavaaa...eu n-as folosi delikat sunt asa multe legume, bune proaspete....imbietoare Dya

La Ancuta 1

24.05.2011, 10:12

Dya Daniela Andrei 1

24.05.2011, 10:17

Asa este drag Fluturas ,,, insa sunt dependenta de el,,, desi am gatit si fara delikat (pentru ca sotul meu nu e de acord cu el ) si mancarea a fost foarte gustoasa

Dya Daniela Andrei 1

24.05.2011, 10:18

Anca

kamy 1

24.05.2011, 10:22

Dya Daniela Andrei 1

24.05.2011, 10:35

mirela0911 1

24.05.2011, 10:36

Rocsi 1

24.05.2011, 10:46

borsul de fasole ma incanta

Dya Daniela Andrei 1

24.05.2011, 10:46

Mirela

Dya Daniela Andrei 1

24.05.2011, 11:08

te poftesc la masa draga Rocsi!

MIUTA 1

24.05.2011, 11:16

Super buna,imi place si vreau si eu o portie

Corinuta 1

24.05.2011, 11:54

deyutzky 1

24.05.2011, 12:11

Dya Daniela Andrei 1

24.05.2011, 12:11

Miuta, scumpo, te invit la o portie de ciorbita! pup cu drag!

Dya Daniela Andrei 1

24.05.2011, 12:12

Corina

Dya Daniela Andrei 1

24.05.2011, 12:12

Dey

kiki 1

24.05.2011, 12:17

mi-a facut pofta

Dya Daniela Andrei 1

24.05.2011, 12:26

te astept la masa de pranz!

RuxyRux 1

24.05.2011, 12:37

Poate intr-o zi ai timp sa urmaresti filmuletul cu 3 parti...si desigur sa cauti si alte surse daca esti interesata...nu exista dependenta dupa parerea mea...este vorba doar de alegere...vreau sau nu...aleg asta sau aleg asta...si pentru ca mi-esti nespus de draga, te rog doar...sa te mai gandesti si sa cauti sa vezi ce inseamna monoglutamat de sodiu si care sunt consecintele asupra organismului...te imbratisez

http://www.youtube.com/watch?v=pVhWPrHPErk

Dya Daniela Andrei 1

24.05.2011, 12:43

multumesc scumpa mea! o sa il vizionez,,, am idee cat de cat despre ce este vorba,,, sotul meu este inginer in industria alimentara, tocmai de aceea nu agreeaza prafurile si preparatele cat despre dependenta ai dreptate! am testat "vreau" si "nu vreau" in cazul tigarilor

Dya Daniela Andrei 1

24.05.2011, 12:43

pup cu drag

Lau 1

24.05.2011, 14:10

buna

Dya Daniela Andrei 1

24.05.2011, 14:14

ionela2682 1

24.05.2011, 14:47

Dya Daniela Andrei 1

24.05.2011, 15:09

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

ieri la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase