Paine cu seminte de floarea soarelui

de kamy in Piine, 15 Mar 2011 | 9256 vizualizari

COMENTARII (115)

nadina73 1

16.03.2011, 22:51

sti la noi este o vorba"ma seaman cu mama ca asa e si tata,adica frumosi foc"

kamy 1

16.03.2011, 22:51

normal...daca-s ai nostri seamana cu noi

nadina73 1

16.03.2011, 22:52

aha va sa zica umbli cu derutari?kamy de asta imi esti? vrei ceva nou ,proaspat lasat de alta gata tac ca iar ma ia gura pe dinainte si vb prosti ,si e si post........................ssssssssssssssss gata tac

kamy 1

16.03.2011, 22:52

lasa ca ai tai pitici seamana f bine cu tine....mai ales unul dintre ei dar ...sa fie sanatosi si sa aiba noroc in viata

kamy 1

16.03.2011, 22:53

nadina....sa nu vorbesti rautati de astea-s permise

nadina73 1

16.03.2011, 22:54

mai al meu are o vorba "daca e in curtea mea ?e al meu ce mai " si cel mare al meu Dragos e leit sotu ,air cel mic ...............cica ca mine

nadina73 1

16.03.2011, 22:55

gata iubita tac,nu mai zic nimic ,ma duc la puii dincolo ca vad ca inca nu dorm,Te pup ,noapte buna .Astept sa faci "bagheta" sa o postezi pup noapte buna

kamy 1

16.03.2011, 22:56

ok...noapte buna si bagheta....sa vedem daca intra-n poza

diaconta 1

16.03.2011, 23:00

Kamy facem sa incapa

kamy 1

16.03.2011, 23:02

dia...ii dam in cap un bobarnac

diaconta 1

16.03.2011, 23:10

kamy 1

16.03.2011, 23:25

DIANA B 1

17.03.2011, 09:16


gospodina esti , mai fata

mihaelar63 1

17.03.2011, 09:21

Paine de casa
Si cu seminte
O poti manca in loc de praji

kamy 1

17.03.2011, 10:12

diana....da ce-mi place laudata

kamy 1

17.03.2011, 10:13

mihaela....nici chiar....chiar ca praji nu ma satisface

Adinuta 1

17.03.2011, 10:14

foarte frumoasa ti-a iesit si cu seminte, mmm!

DIANA B 1

17.03.2011, 10:19

Da' nu te aud fata ... e constatare

kamy 1

17.03.2011, 10:51

diana....vai de mine....nu mai auzi? de la varsta asta?

kamy 1

17.03.2011, 10:52

adinuta...multumesc de vizita si aprecieri

epurasha2bb 1

17.03.2011, 12:24

ce bun! super!

Panacris 1

17.03.2011, 12:44

De acord cu framantatul la masina de facut paine, pentru mine e chiar un mare ajutor.,

kamy 1

17.03.2011, 13:37

roberta....multumesc

kamy 1

17.03.2011, 13:43

cris...eu vreau sa ma chinui

nico_m 1

17.03.2011, 19:34

cred ca vin maine pe la tine sa gust si eu ca arata tare bine

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase