Pasca traditionala

de Rocsi in Prajituri, 1 Mai 2011 | 9196 vizualizari

COMENTARII (25)

aziz 1

01.05.2011, 20:39

superba rocsita

Lau 1

01.05.2011, 20:45

bunnnnnnnnnnnnnn

Mitinita 1

01.05.2011, 20:48

frumoasa

mihaelaM 1

01.05.2011, 20:52

foarte frumoasa si gustoasa

La Ancuta 1

01.05.2011, 20:59

foarte frumoasa

Corinuta 1

01.05.2011, 21:00

bravo Rocsi!

alldaycooking 1

01.05.2011, 21:28

Super!!

Anamaria7 1

01.05.2011, 21:45

grozav de frumos rumenita

kamy 1

01.05.2011, 21:49

foarte frumoase si

Bucataras Medi 1

02.05.2011, 07:13

wow............cat de frumoasa si ce gustoasa trebuie sa fie.............

Dana Cristea - pusikmea 1

02.05.2011, 07:41

rocsi pacat ca andutu meu e mic, ca te faceam o nora, asa da nora, bravo rocsule, ti-am mai sp eu esti o fata cum rar mai intalnesti in ziua de azi, ferice de cel care o sa-ti fie sot

MotanLaOale 1

02.05.2011, 08:40

bine arata

RuxyRux 1

02.05.2011, 08:41

Ce splendoare Rocsi!!! Fata harnicuta ce esti

mamaieelena 1

02.05.2011, 10:01

frumos a iesit

Rocsi 1

02.05.2011, 11:02

-va multumesc din suflet tuturor...eu una nu ma impac cu pasca ,cu aluat de cozonac,dar aluatul asta mi-a iesit asa fraged si cum are si multa umplutura sincer e un adevarat deliciu
-dana multumesc din suflet pentru cuvintele frumoase...stai linistita ca sunt si eu plina de defecte...si eu imi doresc un baiat bun,nu un print,ci un om cu care sa ma inteleg si sa simt ca merita toate iubirea si rasfatul meu

elena1988 1

02.05.2011, 13:14

Rocsi 1

02.05.2011, 13:46

elena

Dana Cristea - pusikmea 1

02.05.2011, 16:10

rocsi, numai pitipoancele vizeaza la printi calare pe un ferari cu siguranta o sa ai parte de un om minunat langa care o sa-ti petreci viata, sunt de parere ca pentru fiecare e cineva pus deoparte...dar din cate stiu tu ai prieten, eu iti doresc sa fi iubita si apreciata pentru ca meriti!!!

mena29 1

02.05.2011, 17:09

mirela0911 1

02.05.2011, 17:56

O bunatate de pasca ti-a iesit

Rocsi 1

02.05.2011, 19:01

-multumesc dana..niciodata nu am visat la la printi cu masini si nu mai stiu ce..mereu mi-am dorit un baiat bun,serios ,intelegator si iubitor si sa traiesc alaturi de el o viata frumoasa si plina de dragoste...sunt eu mai romantica de fel,ceea ce nu prea mai exista acum
-cristiana,mena,mirela va multumesc

Cris2711 1

02.05.2011, 20:31

Extra prima gut

Rocsi 1

03.05.2011, 11:11

multumesc mult cris

adry88 1

14.05.2011, 17:40

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Salată cu burrata și jamon - Rețeta rapidă și plină de savoare

ieri la 10:47

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

pe 25.06 la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase