Placinte din mamaliga cu branza la tigaie

de RuxyRux in Aperitive / Garnituri, 6 Feb 2012 | 24303 vizualizari

COMENTARII (82)

RuxyRux 1

06.02.2012, 20:22

Daria te astept cu drag

RuxyRux 1

06.02.2012, 20:22

Mersi Mon

alldaycooking 1

06.02.2012, 21:02

Foarte interesante, din poza finala numi-as fi dat seama ca sunt cu mamaliga.

RuxyRux 1

06.02.2012, 21:04

Nu-i asa? multumesc

Ubulika 1

06.02.2012, 21:16

no de-asta n`am vazut...interesant!!

mamaieelena 1

06.02.2012, 21:18

Ruxy esti pe langa un om minunat si o buna gospodina,esti plina de surprize.Placintele sunt delicioase nu cred, sunt convinsa

iry-gabriela 1

06.02.2012, 21:35

arata senzational

mirela0911 1

06.02.2012, 22:35

Ce povestioara frumoasa si ce placinte bune, sunt convinsa de asta!

RuxyRux 1

06.02.2012, 22:55

Ubulik...multumesc draga mea

RuxyRux 1

06.02.2012, 22:58

Mamaie scumpa si tare draga mie multumesc din suflet pentru cuvintele frumoase si calde

RuxyRux 1

06.02.2012, 23:00

Iri...multumesc draga mea

RuxyRux 1

06.02.2012, 23:00

Mirelusa...multumesc muult esti o draguta

Raluca57 1

07.02.2012, 09:08

senzationale!!!
oare merg si la cuptor? nu ma prea impac cu prajeala...

gaby_gabytza 1

07.02.2012, 09:30

interesant

RuxyRux 1

07.02.2012, 09:57

Raluca eu zic sa incerci poate data viitoare le probez si eu asa mie prajeala imi da arsuri de aceea prepar prajit cat mai rar posibil...pune-le in tava tapetata cu o foaie pergament ....multumesc!

RuxyRux 1

07.02.2012, 09:59

Antici_gabyta ....multumesc!

Lau 1

07.02.2012, 12:14

ce imi plac

Ligia Bxl 1

07.02.2012, 14:59

wow ce am gasit aici la frumaoasa mea

DIANA B 1

07.02.2012, 15:36

Mi-ai facut o poftaaaaaaaaaa mor-ta-la .Am si pastrat-o la Add

RuxyRux 1

07.02.2012, 16:39

Lau multumesc mult

RuxyRux 1

07.02.2012, 16:39

Ligiuta draga mea...multumesc de vizita si aprecieri

RuxyRux 1

07.02.2012, 16:40

Onesta....ce draguta esti...sper sa iti placa...puuuuup cu drag

krinakrina 1

08.02.2012, 13:54

nu am mancat niciodata, dar as incerca

RuxyRux 1

08.02.2012, 20:26

krinakrina, multumesc

horia 1

08.02.2012, 21:20

am mai auzit de asa ceva si as proba cu placere.

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Salată cu burrata și jamon - Rețeta rapidă și plină de savoare

ieri la 10:47

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

pe 25.06 la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase