Pulpe de pui la cuptor in sos de usturoi si lamaie

de Bucataras Medi in Mancaruri cu carne, 8 Iun 2010 | 9739 vizualizari

COMENTARII (71)

ionix 1

08.06.2010, 19:45

bun bun... imi place mult garnitura folosita

ela 1

08.06.2010, 20:22

wow ce bine arata vreau si eu,stiai nu/?

Ina 1

08.06.2010, 20:28

votul nr. 3 imi apartine Excelent, Mediotto!

mena29 1

08.06.2010, 20:31

al-IV-lea vot e al meufelicitari arata minunat

Bucataras Medi 1

08.06.2010, 20:31

Ionix, da o pulpita nu vrei................

Bucataras Medi 1

08.06.2010, 20:32

Ela, trimit par-avion...............

gaby_duceag 1

08.06.2010, 20:32

sa spuna repejor cine n-a votat ca e 5 din 4 voturi si unu-i al meu desi nu comentasem.repejor sa spuna cine-i zgarcitul ))

Bucataras Medi 1

08.06.2010, 20:32

Multumesc si pup,Ina!....................

Bucataras Medi 1

08.06.2010, 20:33

Mena, multumesc....................

ionix 1

08.06.2010, 20:35

bey, eu am votat... asa ca, nu stiu
ps: as vrea o pulpita cu muuuuuuuuuuult orez

Bucataras Medi 1

08.06.2010, 20:36

Gaby, pai se putea sa treaca ziua si sa nu ma faci sa rad

mena29 1

08.06.2010, 20:38

Gaby chiar ca esti o zapacitaeu am votat,fara gluma

Bucataras Medi 1

08.06.2010, 20:58

Ionix, lasa-le naibii de voturi....................serveste-te te rog cu ce vrei...................

Bucataras Medi 1

08.06.2010, 20:58

mena, se pare ca gaby face pe detectivul

mena29 1

08.06.2010, 21:10

Gabita e totala

lia maria 1

08.06.2010, 21:14

arata bine de tot 5 furculite si de la mine pe bune

Miha 1

08.06.2010, 21:15

Al meu e cu numarul 6. Parol!

Bucataras Medi 1

08.06.2010, 21:24

mena, ti-am spus .........acuma face cercetari sa vada cine , ce si cum................sa vedem ce concluzii trage...............

Bucataras Medi 1

08.06.2010, 21:26

Lia, eu te cred da sa vedem ce spune Gaby.................ei nu-i iese socoteala(la voturi sa fiu bine inteleasa).............pup si multumesc!

Bucataras Medi 1

08.06.2010, 21:31

Miha ,multumesc!............

ana 1

08.06.2010, 21:31

imm arata foarte bine si pulpitele si garnitura !Eu sunt cu votul 7

ramo_cata 1

08.06.2010, 21:38

Bucataras Medi 1

08.06.2010, 21:43

Multumesc,Ana!.............se pare ca Gaboantza ne-a bagat in sedinta si a dat bir cu fugitii acuma

Bucataras Medi 1

08.06.2010, 21:44

Ramo, doar salivezi?.......te rog sa te servesti.............

gaby_duceag 1

08.06.2010, 21:58

am dat bir cu fugitii? )a mai zis odata cineva ca eu le arunc in neant si fug). baaai, eu am copii care cer mancare ),am fct dovlecei cu legume la cuptor si clatite cu branza la cuptor;daca faceam aici pe sherlock, imi dadeati voi mancare? deci: io o banuiesc pe Ionix sau Ela)))(Ionix e zgarcita si Ela uita))))

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

ieri la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase