Sangria

de Miha in Bauturi, 25 Oct 2011 | 9265 vizualizari

COMENTARII (22)

Lau 1

25.10.2011, 14:35

la multi ani delicioasa

diaconta 1

25.10.2011, 14:45

Motane,ma lasi sa ma betivesc si eu cu tine?
promit sa nu vorbesc prostii dup-aia

Miha 1

25.10.2011, 15:16

"promit sa nu vorbesc prostii dup-aia" Dar cand? Inainte? Hai, ca daca vrei, vorbesc si eu cu tine.

diaconta 1

25.10.2011, 15:18

nici inainte,ca nu obisnuiesc sa faca asta
dar daca beau ceva,nu mai pot fi foarte precisa
da' despre ce vrei sa vorbim Miha?

Miha 1

25.10.2011, 15:21

Putem incepe sa vorbim despre vreme.

diaconta 1

25.10.2011, 15:24

a inceput sa se incalzeasca cred ca in cinstea Motanului,ca sa se pastreze HOT

LUK 1

25.10.2011, 16:01

Fiesta fiesta...ciocnim si aici un pahar in cinstea lui Vladimir

DIANA B 1

25.10.2011, 16:37

Fetelor , eu ridic o cupa de Sangria in cinstea MOTANULUI , doar mental ... va las pe voi sa va desfatati in cinstea celor ce populeaza site-ul

Rocsi 1

25.10.2011, 20:08

hai sa bem un paharel,sa ne veselim nitel!!!!

MotanLaOale 1

26.10.2011, 08:33

Multumesc pentru urari
Am pierdut petrecerea
Multumesc Miha pentru Sangria, nu am baut pana acum dar sunt convins ca este buna buna

Miha 1

26.10.2011, 11:21

Se pare ca si eu am ratat petrecerea nu numai ti Motane...

Cre ca m-am ametit numa cat am postat reteta...

MotanLaOale 1

26.10.2011, 11:28

RuxyRux 1

27.10.2011, 22:45

Wow! Arata fabulos...si e precis de vis am baut la Palma de Mallorca...incredibila la gust...am incercat si la noi insa nu o poti bea ca da dureri de cap...asa ca a ta e betooon Motane...si aici Multi Ani!

MIUTA 1

28.10.2011, 16:53

Suuuuper buna,imi place

Cris2711 1

01.11.2011, 17:46

Am baut si eu in Gran Canaria cat este de buna

Bya Ralu 1

06.08.2012, 19:52

ce bun e!!!imi place

Miha 1

06.08.2012, 21:24

Krystyan Trendy 1

23.10.2013, 19:20

Aurelia 07_07 1

23.12.2013, 08:55

Oooooo sangriaaaaa

Valclaudia 1

07.09.2014, 23:15

mi-e sete!

Panacris 1

18.09.2014, 19:11

Ancutsa 1

04.09.2017, 15:42

Mi-a placut mult!

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

ieri la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase