Atentiuneeee, aici sint finalistele pe iunie!!!!

Postat de Bucataras in Concurs pe 2 Iul 2009 | 5600 vizualizari

Comentarii (82)

05.07.2009, 21:55

Bucataras.ro ... acest Nica al zilelor noastre

05.07.2009, 21:55

Multumesc Oana si Catalin pentru punctele acordate!!!

05.07.2009, 21:55

Leoflori ne scoate la dans ... Zi ne si o boacana facuta in copilarie

05.07.2009, 21:59

Ooooo, msyc ... te bagi la un top? Pina nu se inchide ... Si apoi o melodie cu bruce springsteen

05.07.2009, 21:59

la top nu ma bag ca am net prost si nu ma risc ... caut o melodie acum

05.07.2009, 22:01

http://www.youtube.com/watch?v=qHNbvIplvVQ

05.07.2009, 22:08

gata, ma pun pe calcule

05.07.2009, 22:09

cred ca sunt pe ultimul loc asta este... am castigat experienta! Mult succes tuturor!

05.07.2009, 22:09

cand eram mica, verii mei m-au pus sa dau cu un batz intr-un cuib de viespi aflat sub o streasina. eu viteaza am dat si ca...desteapta am ramas pe loc sa vad ce se intampla!!!! Si s-a intamplat ca m-au intepat cu tot familionul lor de visepi , prin toate locurile asa se intampla cand esti mic si....

05.07.2009, 22:20

Buna seara si felicitari Flori!

05.07.2009, 22:22

felicitari castigatorilor! Dar tricoul si cele 2 carti cine le-a castigat??

05.07.2009, 22:23

si eu am patit asta cand eram mic ... cu diferenta ca sarcina o primise un prieten care a inceput sa planga, mi-a trecut discret batul si a zis "da tu te rog" ... si am dat. si am inceput sa plang eu

05.07.2009, 22:25

05.07.2009, 22:28

Miha, tu ce dracie ai facut cind erai mica?

05.07.2009, 22:28

Felicitari fetelor !

05.07.2009, 22:31

http://www.youtube.com/watch?v=E4rwv6zHUd8
alb-rosul poate arata bine

05.07.2009, 22:31

"Miha, tu ce dracie ai facut cind erai mica?"
o prajitura cu sare ?

05.07.2009, 22:32

Dragos, nu fi suparat ! Poate data viitoare

05.07.2009, 22:33

Multumesc Bucataras pentru site, initiativa si prietenie!
Multumesc celor care m-au votat! Multumesc harnicutzelor care au participat , celor care au castigat si multumesc inca o data pentru felicitari!
Este primul meu concurs la care particip.Uraaaaaaaaa!

05.07.2009, 22:34

Io n-am fost mic, io am fost mereu mare. the best ... ha ha ha

05.07.2009, 22:34

Felicitari tuturor! O sa-ti trimit intrebari pe email pt un interviu ... De acum esti vedeta

05.07.2009, 22:38

sa vezi ce retete imi ies acum....

05.07.2009, 22:38

ar trebut banat JamieO asta

05.07.2009, 22:44

, da, o sa le faci la centimetru, doar ai cintar Tefal

05.07.2009, 22:46

am uitat "sa-l ud"

05.07.2009, 22:53

Felicitari, fetelor!!!

05.07.2009, 22:57

Multumesc Roda pentru vot si pentru comentariul de la acordarea tricoului. Venind din partea ta, inseamna mult pentru mine.

05.07.2009, 23:37

Eu ajunsei cam tarziu ..dar nu i prea tarziu sa felicit participantii si castigatorii ..

06.07.2009, 01:39

felicitari castigatoarelor meritati

06.07.2009, 08:57

In calitate de invitata Roda? Va rog sa imi spuneti si mie sa stiu Roda care a fost sie a concurenta cu toate fetele cum a reusit sa faca parte din juriu? Sunt nedumerita....

06.07.2009, 09:01

Cum poate Roda sa judece cine castiga concursul? Eu vad ca nici macar nu are retete cu etape. Pune niste fotografii aiurea... Retete asa poate sa scrie oricine. Nu inteleg cum poate sa judece o pensionara ce reteta este mai buna. E cumva vedeta si eu nu stiu?

06.07.2009, 09:26

Lily, Roda n-a participat la concurs (concurenta) ... In al doilea rind, noi avem obiceiul de a invita bucatarasi sa faca parte din juriu ... Ala, Sabina, Miha ... Pentru ca ne distram (citeste comentariile si modul in care se desfasoara premierile) si sintem relaxati ... Felicitari pentru cistigarea DVD-ului!