Bucatarasi din toate colturile lumii, uniti-va!

Postat de gaby_d in Bucataras hai hui pe 22 Mar 2013 | 2510 vizualizari

Comentarii (121)

Ina

Ina
23.03.2013, 07:22

Bunica

22.03.2013, 22:27
Beiiiiiiiiiiiiiiiii Medi ia vezi.......ce faci cat doua

Asa mult s-a ingrasat? ))

23.03.2013, 09:24

Imi inchipui Merisor ... rabdare in asteptare ! Dar eu tot pentru capitala votez

23.03.2013, 21:43

Revin si spun ca as fi de acord cu ce a propus Meri,zona Bran.
E o zona frumoasa,e tot cam prin centrul tarii,ca sa fie echitabila distanta pentru cat mai multi dintre noi.Eu am stat la Vila Bran si mi-a placut foarte mult.Cred ca ar fi si camere suficiente daca se rezerva din timp.
Ca si perioada,mie mi-ar conveni a doua jumatate a lunii august,chiar daca-mi pare tare indepartat cand astept cu nerabdare intalnirea.

23.03.2013, 21:47

Pentru o intalnire a bucatarasilor ar fi foarte potrivita Pensiunea "La Izvor" de la Praid,se poate gati si are conditii foarte bune.Dezavantaj ca nu prea e nimic de facut in zona si nu stiu cate camere sunt.http://www.bucataras.ro/articole/vacanta-in-adidasi4-salina-praid-25321.html

24.03.2013, 12:39

Oriunde o sa fiti eu oricum ma voi gandi la voi fiti siguri

24.03.2013, 12:51

Rocsi,nu se stie niciodata ce ne aduce ziua de maine.Uneori ne poate aduce sanse nesperate.

24.03.2013, 12:57

http://www.bucataras.ro/diaconta/foto/album/362/
Asta era propunerea mea.
Gusti a fost si el acolo,poate confirma sau infirma propunerea mea.

24.03.2013, 16:52

Mai pun un link ca sa vedeti despre ce vorbeam http://www.familytravel.ro/oferte-club-vila-bran-3-masa-festiva

Ina

Ina
24.03.2013, 19:51

deci eu ma dau cu tiroliana

24.03.2013, 20:48

Ina,eu ma duc la stana

24.03.2013, 21:23

La Vila Bran esti legat de restaurant.Nu ai unde sa stai seara la o vorba si la un "ceai"

24.03.2013, 21:24

Stiu Dia, dar chiar nu pot veni la aceste intalniri oricat mi-as dori..dar ma bucur pentru voi

24.03.2013, 21:27

Cum asa Buni,ca sunt terase si e foarte mult spatiu?

25.03.2013, 10:11

Pe langa brasov votez si eu! Ca acolo mergem in fiecare vara, si as putea sa vin cu fetitele in timpul zilei, si seara va las in favoarea sotului!

25.03.2013, 12:35

Dragii mei, desi sunt noua printre voi, tare mi-as dori sa pot veni la o astfel de intalnire.
Ca sa va spun si parerea mea...as dori sa ne intalnim in Maramures (desi e distanta mare pana acolo, nu am fost niciodata si tare mi-as dori).
In principiu incerc sa ajung oriunde in tara, daca stiu din timp astfel incat sa se poata invoi sotul de la serviciu (ca la el e mare problema cu liberele, concediu etc).
Voi veni in formula completa (cu tot cu sot si cu Rares ca nu ma indur sa-i las singurei acasa .
Abia astept sa vad ce hotarati!

25.03.2013, 13:24

Patricia la precedenta intalnire,au fost si cu sotii sau copii.Tocmai pentru ca suntem o mare familie,am vrut sa ne vedem cu totii,chiar daca unii au considerat ca ar fi mai bine sa ne vedem doar noi,bucatarasii.
Maramuresul e o destinatie frumoasa,mie imi convine cel mai mult,dar stiu ca ar fi greu pentru cei din sud,asa cum mi-ar fi mie greu sa ajung la Bucuresti spre exemplu.

25.03.2013, 14:30

Eu as veni din S-E tarii Nu-i problema, daca reuseste sotul sa se invoiasca pentru perioada pe care o veti decide, vin unde-o fi

25.03.2013, 14:36

traiasca brasovul))))))daca nu mie imi convine si la paris,gabytzu ne vedem acolo))

25.03.2013, 14:51

Tare mult vreau sa va cunosc si eu..de Marea Neagra nu zice nimeni nimic???...Mie-mi convine si propunerea Inei (am cazare asigurata )plus..aducem si unditele si gata cina exact la malul Boreci!!

25.03.2013, 20:20

Eu sunt de acord cu orice propunere. Asa cum a spus Mena, si eu m-am inscris de anul trecut pe lista )

25.03.2013, 20:21

diaconta