Concursul Bucataras a avut 2 cistigatori: Miha si Adriana65! Cite un mixer Braun pentru fiecare!

Postat de Bucataras in Concurs pe 10 Mai 2009 | 4751 vizualizari

Comentarii (170)

11.05.2009, 00:01

Felicitari fetelor!!!!!

11.05.2009, 00:04

ce tare, egalitate!!
Felicitari castigatorilor!!
noapte buna, copii!

Sabina

11.05.2009, 00:04

Felicitari, Miha!
Felicitari, Adriana!

11.05.2009, 00:04

Congratulation girls, good-night. Ne auzim la urmatorul concurs

11.05.2009, 00:05

Bravooooo! Si-acum, fiecare cistigator trebuie sa-mi trimita cite o mostra din preparatele cu care au facut spectacol p-aici

11.05.2009, 00:06

Very, very good this party. Mai tare ca in parcul izvor. See you later. Bye, bye

11.05.2009, 00:07

Am castigat!!!!

Va multumesc dragi bucatarasi pentru voturile si pentru sustinerea voastra!
In seara asta am cantat si dansat pe muteste,am ras pe infundate,am mancat alune si seminte,am baut si bere...Acum chiui de bucurie,tot in soapta,evident! Dar sampania poate sa curga! Ca nu face zgomot!

Multumesc inca o data,sunteti o super gasca!

Felicitari Adriana!

11.05.2009, 00:09

felicitari,fetelor!!!sunteti bune de cinste

11.05.2009, 00:09

Felicitari fetelor, ati fost delicioase! Noapte buna tuturor.

11.05.2009, 00:09

Cataline,eu trimit o mostra,da' tu imi scrii un biletel d-ala?

11.05.2009, 00:10

mersi tuturor bucatarsilor si felicitari la toti concurentii.

11.05.2009, 00:11

"Mai fa una si pentru tine?"

11.05.2009, 00:13

ntz ntz

11.05.2009, 00:15

Gata, plec spre casa. In drum ma opresc la Universitate, sa dau nitel din buric. Hai, cine vine?

11.05.2009, 00:17

Gata, ma culc, noapti buna

11.05.2009, 00:21

noapte buna.

11.05.2009, 00:21

Si eu merg la nani,ca de la atatea emotii am obosit!

Noapte buna si fructuoasa tuturor!

11.05.2009, 08:35

Felicitari Miha !
Bravo Adriana !
Felicitari Yammy !

miha

11.05.2009, 10:40

Multumesc Ala! Te pup!

yammy

11.05.2009, 17:30

Yuppy...am castigat si io
Multumesc la toti pt voturi