Copy/Paste...si doar atat...

Postat de bylaura in Cu de toate pe 18 Ian 2012 | 2033 vizualizari

Comentarii (70)

ela

ela
20.01.2012, 12:32

faza cea mai tare este ca daca dai click pe anumite cuvinte din prepararea retetei de acolo ajungi pe site aici ,nici macar nu s-au obosit sa inlocuiasca cuvintele alea sau nu au observat amanuntul

20.01.2012, 13:31

pai ei fac copy/paste viteza, nu rafinare de continut

ela

ela
20.01.2012, 13:37

nu stiu,dar in ultima vreme s-au inmultit site-urile astea ca ciupercile dupa ploaie,e ceva de groaza

ela

ela
20.01.2012, 13:38

nu ai putea sa pui ceva banner sus pe home cu termene si conditii sa vada toti orbii??

ela

ela
20.01.2012, 13:39

eu cred ca am cam toate retetele acolo,acum am mai descoperit cateva

ela

ela
20.01.2012, 13:46

eu le-am sugerat sa puna link la tot ce au acolo spre bucataras.ro

20.01.2012, 13:48

vorbesti de siteul ala din brasov? m-am uitat peste el. pai, aia pun filme la download gratuit, FILME!!!!, crezi ca le e jena sa copieze retete ?

ela

ela
20.01.2012, 14:06

nu,vb de cel cu pas cu pas,acum am terminat de trimis mesaje la ei la fiecare reteta de a mea(daca le-am gasit pe toate),asa frumos sunt puse in pagina ca m-a luat foamea...de nervi

ela

ela
20.01.2012, 14:28

ce-am primit eu de la ei,cat de draguti pot sa fie :
Buna ziua,

In primul rand ne cerem scuze ca nu am specificat de la bun inceput
sursa. Am facut o greseala si incercam sa o reparam. Pentru toate retele
trimise a fost publicat linkul sursei originale. Regretam daca v-am
jignit in vreun fel si ne straduim sa reparam greseala si sa publicam
unde este cazul sursa.

Va multumim pentru intelegere si va dorim o zi minunata.

On 1/20/2012 2:02 PM, contact@retetepascupas.ro wrote:
> Mihaela
>
> http://www.bucataras.ro/retete/cremvursti-cu-cascaval-in-foietaj-10491.html
>
> nu cred ca are rost sa mai spun ceva
>
> http://retetepascupas.ro/retete/crenvursti-in-foietaj

20.01.2012, 14:37

ela, acelasi raspuns l-am primit si eu la toate retetele, dupa ce le-am lasat mesaje.

20.01.2012, 14:39

mai bucataras, da' de ce ai alaturat numa' parerea ta acolo, a mea nu e importanta?
))))

20.01.2012, 17:04

hahaha, ce amabili sint. le-am scris si eu sa scoata tot, sa-i vedem.

20.01.2012, 17:05

oricum, Ela, din ce vezi, e consum mare de timp si nervi...

ela

ela
20.01.2012, 18:34

eu am pierdut ceva timp cautandu-mi retetele acolo ca nu stiu de ce le-au placut asa de mult retetele mele ,am uitat sa ii intreb daca sunt cumva fanii mei ca tare multe retete am acolo

ela

ela
20.01.2012, 19:08

cine este acel Cristi Obeada,Gusti??care vorbea pe fb??

20.01.2012, 20:20

nu-l cunosc

20.01.2012, 22:27

imi place ce am gasit pe FB

http://www.facebook.com/veggie.ro

prezentate cu de toate, adica sursa de unde a fost preluata si de cine a fost postata + adresa site-ului detinator. (se regasesc painicile mele)

ASA DA !

o sa gasiti si alte retete acolo de pe bucataras.ro

28.01.2012, 09:00

Doamnelor si domnilooor, va anunt ca siteul din Brasov care copiase retetele noastre a raspuns pozitiv rugamintii-amenintarii mele si a sters toate retetele!

ela

ela
28.01.2012, 09:01