Ganduri bengoase...

Postat de Constelatialeu in Bucataras hai hui pe 8 Feb 2016 | 3083 vizualizari

Comentarii (23)

08.02.2016, 21:17

Ce frumos ai organizat totul <3

08.02.2016, 21:18

Am uitat ca avem mascarici si nu suntem pe fb )

08.02.2016, 21:18

08.02.2016, 21:20

Cleme, inca odata iti multumim pentru tot!

08.02.2016, 21:23

Frumos totul..de la cap la coada. Iar unii sunt vinovati

08.02.2016, 21:27

cat de frumoase toate gandurile astea bengoase si eu stiu ca sunt sincere. tare mult ma bucur

08.02.2016, 21:32

A fost minunat! Multumim pentru tot Clemisoara leusoara! Tu ai fost minunata!

08.02.2016, 21:34

Bengoasa bengoșilor bună treabă ai făcut privind organizarea!Sincer ,nici nu mă așteptam să fie altfel,la cât te cunosc eu În rest

08.02.2016, 21:48

Multumesc dragilor, adevarul ca am avut si ''material' pe cine sa lucrez si sa experimentez, vad ca tineti la tot felul de nebunii, asa ca mai am surprize multe.....

08.02.2016, 21:50

Ai fost la inaltime, Cleme! Multumim pentru toate surprizele. A fost minunat! Am fost pentru doua zile iar copii

08.02.2016, 21:51

Love you!

08.02.2016, 21:51

bucataras=prietenie, generozitate si deschidere
bravo la toti

08.02.2016, 21:52

Pentru noi bucataras inseamna: distractie, vacanta si Ratattouille in realitate

08.02.2016, 22:01

08.02.2016, 22:03

Frumos ca le-ai pastrat si ai facut articol

08.02.2016, 23:09

09.02.2016, 08:05

09.02.2016, 12:36

oameni frumosi si dragi

09.02.2016, 12:51

Merg să-mi cercetez interviul, căci aşa a rămas vorba, să fie citit de toată lumea. )) :">
Ce pot spune, dincolo de mulţumirea firească pentru organizarea întâlnirii? Pot zice că aceste scurte gânduri, scrise pe fugă, dar din suflet, arată clar că oameni mari au nevoie de aceste întâlniri, la fel de mult cum au copii nevoie de ore de joacă. Minunat!

09.02.2016, 20:34

Frumoooos!

09.02.2016, 20:59

12.02.2016, 11:44

Totul a fost minutios si riguros organizat, până la cele mai mici detalii. Multumim Cleme, ne-ai oferit cel mai frumos Revelion, trei zile și două nopți , numai în povești se mai întâmplă. Așa că vreau să cred că povestea va merge mai departe

12.02.2016, 12:54

Povestea trebuie sa mearga mai departe, e cursul firesc al lucrurilor, intamplarilor, al vietii intr-un cuvant...

Adauga comentariu
  • zambet
    • :))
    • :)
    • :D
    • =D>
    • >:D<
    • :x
    • :-*
    • :S
    • >:)
    • :">
    • :((
    • :(
    • ;)
    • :P
    • =))
    • :-h
    • :-q
    • :-bd
    • <:-P
    • :-??
    • \:D/
    • ;;)
    • @};-
    • ~O)
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Chec cu iaurt și vișine – rețeta rapidă pentru un desert pufos

pe 26.06 la 15:16

Salată cu burrata și jamon - Rețeta rapidă și plină de savoare

pe 26.06 la 10:47

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

pe 25.06 la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase