NIMIC

Postat de portiadelumina in Cu de toate pe 30 Oct 2014 | 8261 vizualizari

Comentarii (17)

30.10.2014, 06:18

Asa este Parinte "nu este noc nou sub so
are" sa va fie bine so tuturora sa le fie bone so multa sanatate si intelepciune tuturora

30.10.2014, 06:54

buna dimineata!

30.10.2014, 07:32

Cel mai bine ar fi sa ne organizam timpul , viata , sufletul , incat sa nu fim pusi in situatia de a spune :,, N-am facut nimic ''

30.10.2014, 08:08

Buna dimineata !Sanatate

30.10.2014, 09:13

Buna dimineata Padre!! Frumoase randuri...

30.10.2014, 09:45

Buna dimineata!

30.10.2014, 10:22

Neatza buna Padre!

30.10.2014, 10:27

Buna dimineata Padre si zi frumoasa sa aveti

30.10.2014, 10:44

Buna dimineata Padre!
Mare sau mic este "nimicul" si este definit de fiecare din punctul lui de vedere!

30.10.2014, 10:55

Zicerile tale m-au dus la urmatoarea concluzie.....eu sunt un nimic multilateral dezvoltat si mirobolant,nimic fac dar nu stau degeaba,nimic din ce ma inconjoara nu-mi este strain,nimic din lumea asta nu-mi destabilizeaza optimismulsi am sa impart mereu din nimicul meu,ca uneori e dulce cu accente intepatoare.....deci nimic nu ma face sa nu bat campiile,ca doar mi-as stirbi din personalitate...deci traiasca nimicul...acum i-au o pauza si fac nimic...

30.10.2014, 11:09

Buna ziua , Parinte !!!

30.10.2014, 20:20

Buna!

01.11.2014, 19:17

05.11.2014, 20:51

Padre Eu zic niciodată că n-am făcut nimic de-a lungul unei zile Simplul fapt că te trezești, faci o cafea, ceai ......... înseamnă că ai făcut ceva Întradevăr timpul e prea scurt, treburile sunt multe și atunci se crează acea impresie că nu ai făcut nimic Seară frumoasă!

06.11.2014, 09:55

24.11.2014, 15:57

Cam complicat nimicul asta al tau

14.01.2015, 15:50

Grea treaba sa definesti nimicul asta.))
adica sa spui ceva despre ceva ce nu prea este ori e perceput ca atare .
Cred ca senzatia asceasta de a "fi facut nimic" vine tocmai din faptul ca,fiind mereu in lupta cu timpul,nu reusim sa le desavarsim toate cate ni le-am propus.
Ba eu cred ca deja's campioana la a face nimic,chiar de ma straduiesc din zori si pana noaptea tarziu sa fac ...nimic )))))
Cred ca nimic nu-i nou in ceea ce tocmai am zis ))))))))