O vizita plina de surprize

Postat de Bucataras in Casa Bucatarasilor pe 19 Mar 2015 | 4097 vizualizari

Comentarii (37)

19.03.2015, 17:55

O surpriza minunata de ambele parti

19.03.2015, 17:58

Ce frumos! . Bravo Ela. Tortul ala pare cam bun, mai ales ca e cu cafea

19.03.2015, 18:03

frumos

19.03.2015, 18:03

Foarte frumos! Felicitari Elei pentru premiu si pentru surpriza minunata cu care a reusit sa va impresioneze! Sunteti cu totii minunati!

19.03.2015, 18:04

19.03.2015, 18:06

Ce frumos!
Ela e un om cald, cred ca asa am perceput-o toti.
Si eu vreau sa o cunosc

19.03.2015, 18:12

Sa te bucuri de premiu Ela!

19.03.2015, 18:15

Ce frumos! Bravo Ela, felicitari inca odata si sa folosesti premiul cu sanatate!

19.03.2015, 18:15

Felicitari Ela si multa sanatate

19.03.2015, 18:15

Super! Felicitări Ela Am fost și eu azi pe lângă CasaBucătărașilor Dacă aș fi știutttttt, veneam și eu la degustare Să-l ”storci de forțe” din plin

19.03.2015, 18:16

Ce frumooos!

19.03.2015, 18:26

19.03.2015, 19:00

Felicitari!!!

19.03.2015, 19:01

Felicitari

19.03.2015, 19:59

bravo si felicitari

19.03.2015, 21:11

sunteti niste draguti ! m-am simtit foarte bine cu voi, chiar daca emotia primei intalniri si-a spus cuvantul ( la mine, desigur )
multumesc tuturor bucatarasilor pentru gandurile frumoase

19.03.2015, 21:25

Felicitari inca odata Ela sa te bucuri de premiul tau.
Ma bucur ca te-am vazut si eu mai indeaproape si sper sa am bucuria de a te intalni curand

19.03.2015, 21:50

Dia, sper ca nu ti-ai pus ochelarii , nu de alta, dar eu cred ca am in casa doar oglinzi convexe

19.03.2015, 22:30

M-ati topit cu asa surpriza frumoasa, sunteti de milioane! Si eu visez la o vizita la Casuta!
Ela, tu stii gandul meu pentru tine sa folosesti cu drag bijuterica, sa va rasfatati cu sucuri delicioase.
Ma bucur sa vad si baietii alaturi si pe copilul cela frumos, Oana!
Frumos, foarte frumos!

19.03.2015, 22:44

Ela,nu i-am pus ca n-am avut chef de acte acasa.Dar si daca-i puneam,tot aia era.Esti o frumoasa si o fata de milioane,asta conteaza

19.03.2015, 22:45

PeSeu:eu nu ma uit in oglinzile alea de nu "zic" cum imi place mie )))

19.03.2015, 23:18

Foarte frumos !!! Felicitari inca o data pentru premiu . Sa-l folosesti cu drag si cu spor . Ma bucur Ela ca te cunosc cu totul . In intregime va fi cand vom fi face-a-face . Asemenea prilejuri de intalnire sa fie mereu

19.03.2015, 23:30

Felicitari pentru premiu! Sa te bucuri si sa il foloseti cu mare drag!

20.03.2015, 09:11

Ce frumos!! Felicitari tuturor!

20.03.2015, 09:36

multumesc fetele ! in week-end il pun la treaba si revin cu impresii .

Adauga comentariu
  • zambet
    • :))
    • :)
    • :D
    • =D>
    • >:D<
    • :x
    • :-*
    • :S
    • >:)
    • :">
    • :((
    • :(
    • ;)
    • :P
    • =))
    • :-h
    • :-q
    • :-bd
    • <:-P
    • :-??
    • \:D/
    • ;;)
    • @};-
    • ~O)
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

Dressing Vinaigrette - Sosul ideal pentru salate și garnituri

pe 15.06 la 08:17

Dovlecei umpluți, la cuptor - Rețeta ușoară și gustoasă

pe 12.06 la 16:35

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

oanapl

1017 puncte

Rocsi

188 puncte

mihaelar63

100 puncte

MotanLaOale

51 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește
 De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește